bugün

oldukça zor olan bu ikili kıyaslama da kadınların da zor karar verdiği ayrıca bilinmektedir. bir erkek olarak karizmatikliğin her zaman kalıcı olduğuna inanıyorum.
çok güzel bir versus. bana inter milan vs intersiz milan versusunu aklıma getirmiştir. kendimle kendimi karşılaştırmama sebep olmuştur. karar veremedim.
karizmatik erkek her türlü geçer.
aradaki vs olmak icin bile ruhumu teslim edecegim karsilasma.
ikisi bir arada olsa hiç de fena olmaz.
Karizmatik olan beni tavlar.
hem izmir, hem cam kenarı olan erkektir.
herdaim karizmatik erkek dir..
(1) karizmatik olup yakışıklı olmayan, (2) yakışıklı olup karizmatik olmayan, (3) hem yakışıklı hem karizmatik olan, (4) iki özellikde bulunmayan erkek çeşitlerini örneklendirecek olursam;

(1) Halit Ergenç, Okan Bayülgen
(2) Murat Yıldırım, Engin Altan Düzyatan
(3) Kenan imirzalıoğlu, Murat Boz
(4) Yağmur Atacan, Tolga Karel

bunlar şahsi görüşüm olup, örnekler çoğaltılabilir.
karizmatik olmak için:

http://iliskilerokulu.blogspot.com/
ikisi bir arada;
http://2.bp.blogspot.com/...lesias-Wallpaper-0305.jpg
biri beni mi cagırdı?
karizmatik erkeğin açık ara önde olduğu yarışmadır.
yakışıklılıktan ziyada güzel erkek derseniz karizmatik erkeği görmeyebilirim bile.
karizma içinde bi tip gerekiyor yani. karizma için bi gülüş, bakış, duruş gerekiyo.

kenan imirzalıoğlu
Cevap: ikisi birden. diğerlerini yakalım.
Karizmatik yakışıklı erkek alır.
yakışıklı erkek sonradan karizmatik olabilir ancak, karizmatik erkek zaman gectikce yakışìklı olamaz.
Hem karizmatik, hem yakışıklı erkek olarak; Karizmatik erkek derim.
karizmatik olan her zaman kazanmıştır, kazanacaktır...

bir de şu var garibim (bkz: sempatik erkek)
ağzı leş kokan türk kızlarının karşılaştırma yaptığı erkek.

insan azıcık utanır bunları karşılaştırırken, az aynaya bak be az aynaya bak! sen kimsin de böyle seçenekler arasında tercih yapma hakkını kendinde buluyorsun???

uzun boylu, iri göğüslü kadınların yapması gereken karşılaştırma. davul bile dengi dengine. kendimi aşağılanmış hissediyorum.