bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    tasvip etmedigim eylem.zira basarilari ortadir.kendimizi kasmamiza gerek yok.
    3 ... hexagram
  2. 2.
    metallica'nın yaptıkları ortada.metal müziğin bu günlere gelmesinde önemli yeri olan bu gruba saygı göstermek gerekir.dinleme zorunluluğu yoktur ama emeklerine saygı duymak gerekir diye düşünüyorum ben.
    2 ... asiti kaçmış kola
  3. 3.
    son zamanlarda çok sık yapılan bilgisiz ve anlamsız eylem.
    1 ... ztanyas
  4. 4.
    isteyen istediği grubu sever istediğine de bok atar.bu durumun kimseyi gocundurmaması gerekir çünkü bu adamlar ne babamızdır ne de amcamızın oğludur.bu tarz tartışmalar sadece dinlediğimiz müzikten zevk almamızı engeller.müzik de her sanat dalı gibi kişiye aittir ve belli bir zevki yansıtır.kişiye ait herşey görecelidir ve göreceli olan herşey de eleştirilebilir.durum bundan ibarettir.
    2 ... dukur
  5. 5.
    herkes istedigine bok atmakta ozgurdur lafini kabul etmiyorum.o zaman neden hep metallica ornegi veriliyor? metallica gunah kecisi mi? bu metallica nin buyuklugunden basarili olmasindan kaynaklaniyor.slayer la in flames tarz degistirdiginde neden onlari elestirmiyoz ustelik in flames nu metal gibi cocuk metali yaptiklari halde neden saygi duyuluyor da,metallica hard rock gibi koklu rock kulturu oldugu halde acimasizca elestiriliyor.sebebi su in flames basarisiz olmustur,konserleri dolduramamistir,albumleri satmamistir.ancak metallica basarili oldugu icin elstirilir.bosuna dememisler meyve veren agac taslanir.
    1 ... hexagram
  6. 6.
    atan atar kimene dedirtecek... ancak atacak olanlarıda görmezden gelinecek olay...
    ... pink floyd
  7. 7.
    (bkz: ön yargı)
    2 ... dukur
  8. 8.
    ben aptalim seviyesini yukari cekerek ben moronum demenin kisa yolu
    1 ... glosoli
  9. 9.
    anayasa madde 917:bok atma özgürlüğü
    2 ... shennay
  10. 10.
    (bkz: sozlugu forumla karistirmak)