bugün

Tercihim yemek yapan erkekten yana olacaktır.

Ayol kariyer dediğiniz ne ki? Ben çalışır bakarım. Hem zaten bi erkeği çalıştıracak kadar da gavat değilim. Evinde otursun çocuklarımıza baksın. Erkek kısmı çalışmaz üstelik.
Hem kariyer hem yemek yapabilen erkek en makbülüdür.
Bir de çocuk da yaparım, kariyer de diyebilen bi hatunu olursa, değmeyin keyiflerine.
Bence evlensinler!
her ikisini de yapan erkek tercih edilmelidir. zira her ikisi de benim işim.
Kariyer yapmis yemek yapan erkek.
Kariyerde yaparım yemekte.
Ikisinide yapabilenler vardır.
Hem kitap okur, hem size tantuni yapar.

Bir Dost.
Kariyeri yemek üzerine yapmış erkekse yerim. En güzeli o.
her ikisi de kararında olmalı.

kariyerle kafayı yiyen erkekle de zor.
kariyeri tercih ettim. pişmanım.

keşke yemek yapan erkek olsaydım da evde hanımımın işten gelmesini heyecanla bekleseydim.

pişmanım.
Dil bilen erkek. Her türlü yolu açıktır.

Tabi dilden kastım ing. + ....+ ....
Kariyer yükleniyor.
Lakin yemek yapmak bir erkeğin tüm mahareti demektir. Kadın bunu farklı şekilde gösterebilir, Lâkin yemek yapmak yetenek işidir. Sanat işidir.

Cima eylerken her iki kişinin tatmin olması lazım. Yemekte öyledir. Tüm malzemeler birbiriyle tatminlik içinde olmalı. Ne eksik ne fazla.

Nu yüzden balık ve et yemeklerine bayılıyorum.
Yapandan cok yapmak icijncabalamayi birakmayan adam . Yoksa aradigin ikisiyse Gastronomi mezununu kap gitsin hem yapar yersin hem kariyeriyle evlenirsin aman ne akillica .
O yemek yapsın ben kariyer.
Bence güzel anlaşma.
En azından sonunda zehirlenme riski yok.
Şahsen; Kariyer ey işte ama en az 20 yemeği on nömöre yaparım özellikle, fırın güveç, pilav, biber dolması, zeytinyağlı fasülye, balık ekşilisi.
Kendi çapımda kariyer de yapıyorum, bilfiil uzun suredir yemek de.

Lakin, şu yemek yapan erkek karizmasına bir türlü ulaşamadım. Ağzımda yarısı bitmiş sigara, bir yandan da yağlı tavayı karıştırırken affedersiniz ama kahvede menemen yapan Muhittin dayı'ya dönüyorum. Ama konserve açarken kendime has bir seksiligim var, bunu kabul edebilirim. Özellikle bezelye.
Zaten evde de nedensizce birçok bezelye konservesi var. Bırakın da oradan prim yapayım.
Hakikaten bu kadar bezelye konservesi ne arıyor bu evde?