bugün

toplumsal çurumenin nerelere geldigini gosteren vahim bir durum.

hadi adam karısını yolladı, ama bu programı en basından itibaren izleyen, bu programda heyecan buldugunu soyleyen insanlara yanarım.

izleyenle orada bulunan arasında ne fark var?
pasta cila fabrikasında çalışan adamdır. *
kendi egosunu okşuyor olabilir. "sarışın bir kadına sahibim ama o kadar salak ki ben yanında aynştayn kalıyorum" cümlesini kurmak anlamında. malumunuz biz erkekler kendimizden zeki kadını istemeyiz. her şeyi bilir, görür, anlar, bok püsür. bunun derdiyle uğraşmaktansa salak bir tanesini bulup sabahlara kadar sorgusuz sualsiz sevişmek tercih edilir.

e şimdi ben kendimden salağını buldum, üstelik de sarışın bakın ne kadar süper biriyim demek isteyen bir adamı neden yadırgalayım ki? mamülü ile gurur duyan esnaf bakış açısında abi orada.
biraz para ucundanda olsa biraz ün, belki bundandır.
karısı yarışmadayken, eve yeni bir sarışın atmayı planlayan adamdır.
çirkin kocalardır . denge sağlaması açısından, ya o sarışınlarda kendi tipsiz halleriyle çıkmalıdır ya da sarışınlara yapılan makyaj kadar kocalarınada yapılmalıdır .
bilinçaltını uzun süreli seanslarla bir kaç defa yoklamak gereken gavat beydir. amacın ne lan diye sorsak direkt cevap vermez çünkü. mecburen psikanaliz.
karısının programa çıkmasına izin verir, akabinde oraya gider her programda sağa sola göz dağı verir ! sert erkek imajını tazeler...

mali bir espiri yapınca sarışın kişi zaten hemen kocasına sığınır, kocası da " öhö öhö ben sert erkeğim " şeklinde hede hödö iki çift kelam eder hatunu yarışmaya devam eder.

ne demeli ki ?

(bkz: söz bitti)
domuz eti yemiştir. çünkü domuz eti eşini kıskanma duygusunu ortadan kaldırır. ayrıca çok medenilerdir canım çook.

(bkz: yozlaşmak)
sevgilisinin, internet sitelerindeki boy boy fotoğraflarına göz yuman erkektir. sevgilisi, yarışmacı aday adayı olan gavat heriftir bu. evlenince, bu yarışmaya yollayacaktır mutlaka.
hele ki türkiye gibi bir ülkede bunu yapmışsa, ruh hali gerçekten merak konusu erkektir. karısı orada kısacık ve dekolte kıyafetler içinde kameraların değişik(!) açılarına maruz kalırken, milyonlarca abazana bayram ettirirken içinden neler geçiyordur acaba?*

aslında daha da garibi; böylesine, sırf cinsel uzuvları ve abazan seyirci toplama işlevi görmeleri için seçilen kadınların orada bulunmayı, görsel malzeme olmayı kendilerine yedirebilmeleri ayrı bir mevzudur.

bize çok tuhaf gelmektedir, ama onlar için belli ki çok normaldir.
ne diyelim; tercih.
muhtemelen kendısıde sarısındır.
türk insanı da bir garip... karı gitmeye niyetliyse, onu zaptetmeyen adam mı suçlu oluyor lan? madem böyle bir program ve böyle bir sunucu var, yani her şey ortada, buna rağmen gitmek istiyorsa karının gözü dışarıda demek ki, adamı ne gavat ediyosunuz hemen..

(bkz: lan ben neyse bir sey demiyorum)
50 sarışının kocaları, sevgilileri ve babaları tarafından düzenlenecek 50 godoş yarışmasına katılacak kişi.
hele bir de programa seyirci olarak katılmışsa abidik gubidik esprilere de gülmek zorunda olan insandır.
(bkz: 50 cent) o kaa geniş bi adam ki...