1. ?.
  toplumsal çurumenin nerelere geldigini gosteren vahim bir durum.

  hadi adam karısını yolladı, ama bu programı en basından itibaren izleyen, bu programda heyecan buldugunu soyleyen insanlara yanarım.

  izleyenle orada bulunan arasında ne fark var?
  1 ... syme
 2. ?.
  pasta cila fabrikasında çalışan adamdır. *
  2 ... imper
 3. 0.
  kendi egosunu okşuyor olabilir. "sarışın bir kadına sahibim ama o kadar salak ki ben yanında aynştayn kalıyorum" cümlesini kurmak anlamında. malumunuz biz erkekler kendimizden zeki kadını istemeyiz. her şeyi bilir, görür, anlar, bok püsür. bunun derdiyle uğraşmaktansa salak bir tanesini bulup sabahlara kadar sorgusuz sualsiz sevişmek tercih edilir.

  e şimdi ben kendimden salağını buldum, üstelik de sarışın bakın ne kadar süper biriyim demek isteyen bir adamı neden yadırgalayım ki? mamülü ile gurur duyan esnaf bakış açısında abi orada.
  1 ... de sade
 4. 1.
  biraz para ucundanda olsa biraz ün, belki bundandır.
  3 ... anitta
 5. 2.
  karısı yarışmadayken, eve yeni bir sarışın atmayı planlayan adamdır.
  3 ... bengbeng
 6. 3.
  çirkin kocalardır . denge sağlaması açısından, ya o sarışınlarda kendi tipsiz halleriyle çıkmalıdır ya da sarışınlara yapılan makyaj kadar kocalarınada yapılmalıdır .
  1 ... en az 5 karakter
 7. 4.
  bilinçaltını uzun süreli seanslarla bir kaç defa yoklamak gereken gavat beydir. amacın ne lan diye sorsak direkt cevap vermez çünkü. mecburen psikanaliz.
  2 -1 ... yavuzum
 8. 5.
  karısının programa çıkmasına izin verir, akabinde oraya gider her programda sağa sola göz dağı verir ! sert erkek imajını tazeler...

  mali bir espiri yapınca sarışın kişi zaten hemen kocasına sığınır, kocası da " öhö öhö ben sert erkeğim " şeklinde hede hödö iki çift kelam eder hatunu yarışmaya devam eder.

  ne demeli ki ?

  (bkz: söz bitti)
  1 ... onurkul
 9. 6.
  domuz eti yemiştir. çünkü domuz eti eşini kıskanma duygusunu ortadan kaldırır. ayrıca çok medenilerdir canım çook.

  (bkz: yozlaşmak)
  2 ... darkranger
 10. 7.
  sevgilisinin, internet sitelerindeki boy boy fotoğraflarına göz yuman erkektir. sevgilisi, yarışmacı aday adayı olan gavat heriftir bu. evlenince, bu yarışmaya yollayacaktır mutlaka.
  4 ... sandalye