bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bir tek benim mi başıma geliyor diye merak ettiğim sorundur. böyle müzik çalarınızın ya da telefonunuzun kablosu nasıl bir üretim harikasıysa, asla bıraktığınız gibi bulunmaz. mutlaka soketle kulaklıklar birbirine geçmiş, kördüğüm bir vaziyette karşınızda durur. otobüste olsun, evde olsun en lazım olan zamanda, açmaya uğraştırır, insanın sabrını zorlar.
    6 ... dibi dibi rek
  2. 2.
    nasıl oluyor da bu şekil de karısıyor, sorusunu akla getiren sorun.
    1 ... anitta
  3. 3.
    bundan sonra, çocukların topaç aynadığı gibi salıp, müzikçalarımın onlarca kez hızla spin atmasını her izleyişimde yalnız olmadığımı düşünmemi sağlayacak olan gerilim dolu süreçtir.

büdüt: hemen belirtmeliyim ki benim kablom da ayrı bir teknoloji harikası olacak ki, karışmıyor, buruşuyor.
    1 ... a nick
  4. 4.
    (bkz: mutsuzluk)
    1 -1 ... the man who wasnt there
  5. 5.
    yalnız değilmişim bu konuda onuda anlamış oldum bu başlıkla...
    ne zaman ihtiyacım olsa sabırla yavaşça açıyorum ama aslında en çok istediğim ve de belkide korktuğum benim böyle sabırla açtığımı görenlerden birinin bi ayarına maruz kalmak... hiç başıma gelmedi ama gelsin isterdim... bakalım ilerleyen zamanlarda inşallah... belki yazdıklarımı okuyan biri verir ayarı karşılaşınca...
    1 ... onish
  6. 6.
    (bkz: harika tespitler)

en lazım olan zamanda insanı çileden çıkaran sorundur.
    ... yoga yapan mistiq kedi
  7. 7.
    kulaklığı koparmaya sebebiyet verir.
    ... freedom
  8. 8.
    açmak için kolay yol: kablonun herhangi biryerinden tutup aşağıya doğru hafifçe sallamak, düğümlerin kendi kendine açılmasını seyretmekle bitebilir. hayattaki her türlü düğüm, zorlamayla daha da kötü hale gelebilir, tutun ucundan sallayın düğümü, bakın kendi kendine nasıl açılıyor. *
    3 ... selfless
  9. 9.
    (bkz: wireless nargile)
    ... a nick
  10. 10.
    (bkz: hanim kosma sorunsal degil bu sefer)
    2 ... bayram hoshtempo