1. 1.
  malum ülkeden şaşırtmayan haber.

  https://t24.com.tr/haber/...an-kisi-tutuklandi,911150

  --spoiler--
  istanbul Çekmeköy'de adresi bulamayan bir kargo çalışanını yumruklayarak ölümüne sebep olan Tayfun Ş. tutuklandı.

  Çekmeköy'de 19 Ekim tarihinde geciktiğini öne sürdüğü siparişi nedeniyle kargo şirketinin kuryesini yumruklayarak ölümüne neden olduğu gerekçesi ile gözaltına alınan şüpheli Tayfun Ş. tutuklandı.

  Çekmeköy'de 19 Ekim tarihinde yaşanan olayda, bir kargo firmasında çalışan 40 yaşındaki Mehmet Ali ibin, Çekmeköy'e bir adrese teslimat yapmak için gitti. ibin, kargo paketinin adres kısmının eksik yazıldığını fark ederek kargo alıcısı Tayfun Ş.'yi telefonla aradı. ibin, Tayfun Ş.'ye paketi şubeye teslim etmek yerine kendisiyle buluşup teslim edebileceğini söyledi. Fakat Tayfun Ş., kargo çalışanı ibin'in adresi bulamamasına sinirlenerek telefonda şikayette bulundu. Ardından Tayfun Ş. ile beraberindeki iki şahıs, kargo aracının yanına otomobil ile geldi.

  Tayfun Ş., iddiaya göre sokak ortasında kargo çalışanı Mehmet Ali ibin'e saldırdı. ibin, kafasına aldığı darbeler nedeniyle fenalaşarak yere yığıldı. Saldırgan Tayfun Ş. ile beraberindeki şahıslar, kanlar içinde yere yığılan ve kalkamayan ibin'in ölmek üzere olduğunu düşünerek panikledi ve bir süre başında bekledi. Şahıslar, iddiaya göre yaklaşık yarım saat boyunca yerde kanlar içinde yatan ibin'i kucaklarına alarak otomobile bindirip çevredeki bir hastaneye götürdü. Aldığı darbeler nedeniyle beyin kanaması geçiren ibin, ameliyata alındıysa da sağlık durumunda iyileşme olmadı. Kargocu ibin, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

  Tayfun Ş., savcılık sorgusunun ardından, "Kasten öldürme" suçundan tutuklanması talebiyle Nöbetçi Sulh Ceza Hâkimliği'ne sevk edildi.

  Mahkemedeki sorgusunda kız arkadaşına iki adet ayakkabı sipariş ettiğini, siparişin geciktiğini söyleyen Tayfun Ş., "Telefonla konuştuk adresin eksik olduğunu söyledi. Ben yine adresi tarif ettim bana küfürlü konuşmaya başladı. Geliyorum deyip yanına gittim. Telefonda konuştuğumuz şahıs yanıma geldi. Agresif davrandı, beni itekledi. Kimlik bilgilerimi yazarken elimi birkaç defa itekledi. Refleks olarak ben de elimle bir tane vurdum. O da geri çekilince ayağı bir yere takıldı ve düştü. Yardım etmek için kendisine yaklaştım. Kargo şoförü sara hastası olduğunu söyleyince alıp hastaneye götürdüm" dedi.
  --spoiler--
  2 -1 ... jimmy tudeski
 2. 2.
  dövülerek öldürülmesi gereken kişidir.
  (bkz: kısasta hayat vardır)
  2 ... kellim kellim layenfa
 3. 3.
  Kız arkadaşına ayakkabı almışmış godoş. Şimdi sen içerdeyken kız arkadaşın ayağına senin aldığın ayakkabıyı giyip zütüne koydurmaya gidecek, seni de içeride naparlar söylemeye gerek yok.
  3 ... erbolatbatur
 4. 4.
  Belki kargo kuryesi aşırı tahrik etti belki gerçekten ufak bir darbeden sonra oluverdi falan filan. Gerçekten sonuçtan sonra zerre önemi yok. Sen katil adam mefta olduktan sonra neyine? Ne oldu simdi? Ne hakla o adamın hayatına mal oldun? Sinirimize hakim olmak zo run da yız.
  2 -2 ... manik minyon
 5. 5.
  Şaka gibi ülkeyiz amk.
  1 ... artreux
 6. 6.
  haberi iktidar medyasında duyamadım göremedim. ama sosyal medya saklayamadılar. rahmetli kurye olayın ilk günü komaya girdiği halde bu şehir magandası serbest bırakılmıştı. adamcağız ölünce tutukladılar. allahtan adam kaçamadı. bir de klasik yırtma savunması yapmış. ayağı takılmış düşmüşmüş. valla benim elime verecekler önce astım hastası yaparım bu herifi sonra basarım biber gazını.
  ... red rock