bugün

100 yıl yaşadıkları gibi söylentilere rağmen ortalama ömürleri 10 yıl civarındadır. Bilinen en fazla yaşayan karga (corvus) ise Amerikan Kargası, 29 yıl yaşamıştır.
oo neler olmuş sedat abi...

imdi efenim bu karga adlı zatı-şahaneleri bodrum gecelerine hazırlanırken biz onun pipisel analizi üzerine kafa yoruyoruz.. ne pis bok adamlarız ki adam mojitoları bir bir yuvarlerken sosyopat analizler de bulunan bir dallamanın izinden gidiyoruz.

gerçi hepimiz bir sosyopat değilmiyiz ki sözlükdeyiz demiş zatı muhterem mey.. piedra ırmağı falan dicem bodrum türkbükü' nün yanında lafı olmaz..

o değil de benim takıldığım konu şudur ; karga beycimiz sanimiyet gördüğü her insanla birkaç lakırdı edebilecek bir zatı şahane bünyeye sahip bir abimizdir. ayrıca sanıldığının aksine enseye tokat göte şaplak bir karekter değildir. ha gerçekten 2 aydır tanıdım, pipisinin fotokopisini bile alırım diyen biri var sa ki var helal olsun diyorum. şahsım adına uzundur görüştüğüm bir abimdir ben henüz çözemedim. zaten öle bir manyaklık da yapacak değilim çünkü banane. yaşam dediğimiz şey zaten kişiye özel. ister evlenir boşanır ister genç kızlarla gününü gün eder. iki kişi arasındaki ilişkiye yorum yapmak, asıl, ben elimde geziyorum demekten başka birşey değildir gözümde bu kadar da netim.

hayat ne tuhaf vapurlar falan...
Kargagillerden, kanatları geniş, tüyleri kara renkte, tarla ve bahçelere çok zarar veren kuş (Corvus).
Kadıköy'de cafe-bar.
(bkz: uludağ sözlükte karga teklif ediyormuş)
bir zamanların kadıköy efsanesi ve bir zamanların kaybedenler kulübü. trip'in arketipi.
şu saatlerde bodrumdan istanbula dönüş yolundadır kendileri.iyi yolculuklar dilediğimdir. özlenmiştir...
(bkz: sen neymişsin be abi)
(bkz: pardon ben)
efenim geldim yorgun argın, sonracıma şeytan dürttü 24 saat onlayn olan bilgisayarıma baktım. bir de ne göreyim msn de böle garip şifreli mesajlar. n'oluyoruz deyyü sözlüğü açıp baktımkine bir de ne göreyim. kızılca kıyamet kopmuş. karga abazandır demiş bir insan evladı. ben de yeni öğrendim ahahahahah. ossbir çekiyor demiş. ulan bunun anlamak için 2 ay beni mi inceliyosun. sor ben sana hangi setelerde gezdiğimi söyleyeyim.

arkadaşlar evet ben abazanım. niye çünkü türk kızları gösterip, vermiyor. anneleri öyle öğretmiş ne yapalım kadir kısmet bu işler. bu sebepten harbiden tokaylıyorum çavuşu... kabul etmeyeceğim tek bir şey var. birisiyle birlikte oluyorsam ve sadece cinsellik istiyorsam bunu en baştan karşımdakine söylüyorum. yani kimseyi kandırmıyorum. bu arada hoşlandığım ama elini tutmaktan öteye gidemediğim kızlarda oldu ki, biri buraya kızım yaşında olarak nakledilmiş zaten. akıl nasıl yaşta değil, e gönül işlerinde akıl zaten hepten uçuyor. o zaman kalbe laf anlatabilir misin?

hanginiz aşık olmak birilerinden hoşlanmak, dünyasını onunla doldurmak istemez? ben istiyorum. iki kere evlenmiş 40 a merdiven dayamış biri olarak hem de çok istiyorum. yaptığım korkunç şeyler sadece 2 kere evlenmek ve bazı kızlarla flört etmek.

sabah sabah uykusuz bu kadar yazabildim. yalnız beni iki ayda çözmek kolay olsaydı, ben 35 yıldır uğraşmazdım.
saygılar,sevgiler

lan niye hep erkekler korumuş beni, onu anlayamadım. yumuşak bir havam da yok ama...
hakkında türemiş birçok hikaye vardır. ayrıca 'karga karga gak dedi çık şu dala bak dedi' söz öbeğinden de anlaşılacağı gibi 'gak' diye ses çıkarır.
kendisine aşık bir yazarın yüz bulamaması sebebiyle saldırdığı yazar. sabah sabah güldüm ama, aklım başıma geldiğinde düşününce bu başlığa koruma amaçlı yazı yazan hanımlara ettiği laf ağırıma gitti doğrusu.
yazdıklarından anladığım şudur. Bu arkadaşımız, genç tecrübesiz ama, herşeyi bildiğini sanan zararsız bir çocuk. buna rağmen boyundan büyük laflar etmesi büyük ayıp, bence özür dilemsi gerekir. benden değil...
bu arada sapık dediği kişi hanımlardan hoşlanır, kimsenin istemediği hiç bir şeyi kendilerine yapmaz. ayrıca sadece saygı duyduğu insanlarla birlikte olur.
hala bu kişinin saf ve yanlış anlaşmalar içinde bulunduğunu ve laf ettiği hem cinslerinden özür dilemesi gerektiğini düşünür.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.