bugün

üstüne vazife olmayan konulara maydonoz olan bünyelerin, yeni kurbanı yazar canım.
hayır çok merak ediyorum, evde ne yaptığını nerden bilirsin? yoksa... yoksa... sen karşı penceredeki röntgenci sapık mısın?
insanların vur-kaç taktiğini günümüze ne de güzel uyarladığını gösteren bir yazı yazılmış kendisi hakkında.
o yazıyı yazan kişi sayesinde bir insan hakkında atıp tutmanın ne kadar kolay olduğunu gördük bir kez daha. ve klavye delikanlılığının ne demek olduğunu..
evet şimdi canlı yayına ismini vermek isemeyen başka bir yazarı bağlıyoruz:

-ayşegggül hağğğnımmmmmm ben bu heriften üç çocuk aldırdım heaaa!
+ayşegül değil reşat canım ben.

ahuafadafdsf..
(bkz: sözün bittiği an)
- karga abazanmış olm.
+ onu biliyoruz zaten. tecavüz mü etmiş birine?
- yok ya. medyaeteği diye bir site var. ılgıt ılgıt dedikodusu gelenlerin yazdığı çöplük. oraya yazmış biri ismini vermeden. bekar olduğu halde utanmadan yeni tanıştığı kızlara "slm, nbr, msn" diyormuş.
+ la bi s.ktir git. bir şey diyeceksin sandım.
yine birilierinin onun adından yararlanarak prim yapmaya çalıştığı yazar. yalnız girişimin zavallılığı ve girişmde bulunan insanın acınacak halde olduğunu da görmemek elde değil. insanın karakteri fazlca sıcakkanlı olabilir, çabuk ısınan ve muhabbeti koyu bir insan olabilir. banane ulan adamın başından iki evlilik geçtiyse? sanki benimle evlenicek!

ha sonrasında benden de msn adresimi isteyen sözlük yazarları oluyor, üstelik bayan yazarlar da bu talepte bulunuyorlar, ben de durup bıyık burup vay be hatun bana yavşadı demiyorum ama. msn istemek, telefon numarası istemek ne zaman abazalık belirtisi oldu ne zaman yavşaklık oldu ben hiiç bilmiyorum açıkçası! birileri kendi kendine gelin güvey oluyor, birileri bazı şeyleri çekemiyor. ben medya eteğindeki yazıdan bunu anlıyorum.

yapılan hareketin sanal ortamda karşılığı klavye piçliğidir tamamen. allah akıl fikir versin.
her ne kadar sevmesemde, (dün gece) cesetini yerde uzanmış gördüğümde üzüldüğüm hayvandır..
sonuçta hayvandır, hayvanları sevelim sevilelim.
msn iletisinde aynen şu yazan sapık, abazan, yavşak, kardeşim yazar.

"yazdıklarınıza cevap veriyorsam. bu bendeğilimdir. bodrumda dalıyor olucam da. ahahahahaa. sefam olsun... "

bodrum'da dalmak.

trrrrrrrr

çalıştır saksıyı olm.

dalıyor adam, hem de bodrum'da. hem de çatır çatır.

dalmak, ohhh evet, hem de bodrum da.

yesss.
ya bak kouşturacaklar beni ya. hiç gözm tutmamıştı yazarı. sanki böyle bir olayı bekliyormuşum. hemen kötüleyim, suratına pisliyorum istiyorum. bana bile teklif etti ahlaksız. yani sadece kızlara değil, erkeklere de yanaşıyor bu herif hem de kedisi olacak yaşta çocuklara.

ah ah keşke o zaman verseymişim, bak şimdi mağdur rolu yapar süper puan toplardım. medyaeteğinde. karga beni de ... diye yazardım. ah ahh.

not: iş bu entrynin sahibi tamamen bir kız olup erkek rolu yapmaktadır. ne dedim lan ben?
bodrumda kimbilir ne hatunlar indirmiş yazar...allah'sız insan bizide alır..*
çok hassas bir konuya malzeme olmuş yazar. açıkçası beni ve kimseyi ilgilendirmez özel hayatı ve o yazıda kendi özel hayatıyla ilgili olan yazılar. istediği kadar kişiyle evlensin, boşansın. hayatında çalkantı olsun. değişik bir hayat yaşasın. bize ne? fakat bu yazı hakkında yazılırken arkadaşları tarafından bile bayan sözlük yazarlarına sarktığı ifade ediliyor . beni işin bu tarafı ilgilendiriyor ve ben bunu doğru bulmuyorum. belli bir yaşa gelmiş bir kişi bu şekilde davranmamalı. ayrıca sözlükte çok sapık olduğunu söyleniyor. doğrudur. fakat bu durum bunu gözardı edemez. bir yanlışla bir yanlış kapatılamaz. lütfen dikkatli olalım bu hususta. arkadaşınız olabilir, fakat objektif davranmanız lazım.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.