bugün

uyanır uyanmaz soluğu sözlükte almak ve entry girme aşkı ve hasretiyle yanmayı ifade eden güzide sözcükler dizesi. burda en önemli nokta, saatin erken olması noktasının karganın bokunu yemesiyle ilişkilendirmektir. * *

---------edit------------

kimseyi ima etmedim. swh

--------------------------
sözlük yarasalarından sözlüğü devralma, bilimum devir teslim işlerinin tamamlanması işlemidir. *
(bkz: sözlükteki kargalar rahatsız) *
sabah sabah kalkıp derse yetişme çabası ile okula geldikten sonra dersin boş olduğunu öğrenip sözlüğe koşmakla oluşabilecek hadise.*
(bkz: karga kadar bok düşsün başınıza)
ayrıca bu başlığın açıldığı saatte trafiğe çıkılırsa, istanbulun %90 ın uyanmış olduğu anlaşılacaktır. o saatte işinde olan pek çok insan, geç kaldı diye, patronundan azar işitmektedir hatta...
sabahın en erken vakitlerinde kendi halinde dinlenmeye çekilen sözlüğü rahatsız etmektir . ah bir dili olsa da konuşsa ...
hiç uyumayıp sabaha kadar entry girmek de buna sebebiyet vermektedir.
(bkz: karga bunlar ne demek istiyo sana yaa) *
karganin ackarnina entry girmesine neden olan eylem.* *
şu dakikalar itibariyle yine faaliyetlerin devam ettiği sözlükte, duygu seli ile birlikte gözlerimizin yaşarmasına needen olan sözlük aşkı..*
(bkz: lan oğlum hepinizin ismini aldım)
yaklaşık 2 yıl aradan sonra yeniden gerçekleştirdiğim eylem. * * * *
muhtemelen sabah 6-7 arasına tekabül eden eylemdir hiç bokunu yiyen karga görüp de saat tutmadım ama anneannemin dedeme hep söylediği saatler bunlardı. *
kargayla sidik yarıştırmaktır.
sabahın köründe staj yapılan şirkette henüz bir allahın kulunun olmadığını farkeden yazarın gerçekleştireceği eylemdir.
(bkz: yazar burda kendini anlatmış)
(bkz: gece yarısına gelinirken itiraf için bekleyen tip)
şu an yaptığım eylemdir. Bir gözüm kapalı bir gözüm ekranda...
Karga botunu giymeden de entry girilebilir.
valla şahsen ben hep karganın bokunu yemesini beklerim.

bir gözüm kargalardadır her sabah.

yoksa büyük saygısızlık.