bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    merhaba arkadaşlar size bir arkadaşımın yorumunu atacağım. Görüşlerinizi çok merak ettim. özellikle basketboldan anlıyan arkadaşların yorumu çok yardımcı olacaktır. arkadaşımın yorumu (Kareem abdul jabbar hakkında)

2.21 boyunda o zamanlar en uzun boylular en fazla 2 metreymiş. Kurallar yokmuş 3 saniye kuralı yokmuş bu adamın istatistikleri bozdu NBA'yi. Bu adam bırak zirveyi top 10 e giremez.

yorumu aynen budur arkadaşlar.
    -3 ... spartacus33
  2. 2.
    basketboldan "anlıyan" yazar olmadığım için cevaplayamadığım soru.*
    1 ... baratheon
  3. 3.
    "Anlıyandan" sonrasını okumadığı soru anket yarrak kürek.

(bkz: Anlayan)
    ... entrysiyle costuran yazar
  4. 4.
    yani bana göre tarihin en iyi centerlarından biri. onun yüzünden bir çok kural değişti. ama işte bu arkadaşımız baya bi güldürdü beni. yaptığı hatayı biraz anladı gibi. umarım yani.
    ... spartacus33
  5. 5.
    Adamı 6 kez mvp seçmişler çok biliyorsa çıksın oynasın der geçerim usta.
    1 ... andreth
  6. 6.
    yıldızları dönemine göre ayırmak ya da kayırmak doğru değildir.

yıldız o dönemin efsanesidir, tartışılamaz. istatistiklerinin şimdikilerle karşılaştırmak yanlıştır. dönemin şartlarında bu adamlar yıldız olmuş ki, diğerlerinde yüksek gözükmüş, adından söz ettirmişler.

eğer bir ilk 5 oluşturacaksınız, en az onun kadar iyi bir alternatif bulmalısınız.

bunları bir kenara bırakırsak. nba tarihinin en iyi 5 i diye bir şey olması mümkün değildir. sadece dönem dönem, 5ler oluşturur kıyaslarsınız. ancak daha fazlasını yapamazsınız.
    1 ... carcarli delisi
  7. 7.
    game of death filmindeki bomba performansı da dikkate alınarak yanıtlanması gereken bir soru.

(bkz: kareem abdul jabbar)
    (#17004924)
    -1 ... usualsuspects