bugün

kardeşi kardeşe vurduruyorlar deyişinin yalan olduğunu ispatlayan açıklama.
insani isyan ettiren durumdur. sehitlerimizi mezarlarinda ters ceviren sozlerdir. gazilerimizi bir kere daha vuran sacmaliktir. nerede bu devlet, nerede adelet diye bagirasi geliyor insanin.
çirkin bir kadının kendisinden de çirkin ifadesi.

ağzı yamuk be. surat da yok. ıyy.
(bkz: kardeşi katil olan canlı türü)
yanimizdaki kiza yan bakilir silah ceker kan dokeriz, trafikte durduk yere kavga cikar adam vururuz, 3 kurus para icin girtlak keseriz. bu serefsiz terorist kariya dur diyecek birileri yok mu koca ulkede !!! resmen ulkeyi hem dagda hemde mecliste calisarak boluyorlar.
yakın zamanda belasını bulacak terörist kadının son sözleridir.*
en güzeli de, terörist diyemediği kardeşleri tarafından yok edilmesi olurdu.
malum, "kardeşlik"!
(bkz: ah keşke)
doğru, terörist sıfatı tek başına yetersiz kalıyor çoğu zaman. türkçe'de çok yaratıcı küfürler vardır. bunlardan herhangi birini yanyana koyarsak teröristle daha bi anlam kazanır.
kerdeslerinide al defol git diye cvp verilmesi gereken aciklama
ee o zaman kardeşlerine söyle bizim kardeşlerimizi öldürmekten vazgeçsinler Biz de onlara terörist denilmesini istemeyelim diye cevap verilecek cümle.
elinde silah olan bu insanların amacı ne..bağımsızlık mı daha fazla özgürlük mü ? bu ülkede kürtler uzun süre yok sayılmıştır evet bu yanlıştır ama eli silah tutanlarda yok edilmelidir.. buna destek verenlerde.. kesinlikle bunların dış güçlerin köpeği olduğu inancındayım. dağu ve güneydoğunun gelişmemesi için ne yapabiliriz sorusunun en güzel cevabını veren insanlardır bunlar. toplumsalo kardeşliğimize nasıl nifak sokabilirizin en güzel örnekleridir bunlar. bunlara asla müsade edilmemelidir. ancak bunların oyununa gelinipte şahin söylemlerden kaçınılmalıdır.. unutulmamalıdır ki bunların istediği zaten böyle şeyler söyleyip aslında olmayan bir çok şeyi varmış gibi gösterip amaçlarına ulaşmaktır.. oyuna gelmeyelim lütfen..
layık olduğu cevazevinden çıkıp meclise sokulmuş suratında meymenet olmayan kasabanın en çirkin kızı.
bize desin o vakit de kurtulsun derdinden. cık cık. ne kadınmış be...

(edit: biz, kardeşleri olmayanlarız)
rte duysaydı kesin "kardeşinide al git ulan" derdi.
(bkz: ağzın doluyken konuşma)
tavuk kıçına benzeyen suratıyla çok konuşmaması gereken yaratığın söylemi...
öyle bir dersin kiii adamı bağarta bağarta ... diye cevap verilesi söylem. hayır anlamadığım bunlar diyelim ki orda kürdistan kurdu ne bok yiyecekler götlerine don bulamayacaklar. ırak gibi(zik gibi) ortada kalacaklar. rahat batıyo a.. türkiye nin onlara verdiğinin 10 da 1 ini verecek birini bulabilcekler mi acaba?
bu ruhlarındaki pislikleri suratlarına yansımışları görünce anlıyoruz ki demokrasi bize bir büyük beden geliyor, taksim meydanında bunlardan numunelik bir kaç tane sallandıracaksın, en azından kime ne diyeceklerini öğrenirler.sen bir şehit ailesinin yanında o pisliklere " kardeşlerim" de bakalım suratsız.
yanlış kurulmuş bir cümle olup, doğrusu "teröristlerimize kardeş diyemeyiz" olan cümledir.
hey sebahat tuncel;

(bkz: kardeş olan sizsiniz teröristte size girsin)
( bkz: ben burda komunizm kokuları ve kandırılmış insanlar goruyorum )
Birakin kardesi, evladi bile teroristse ona terorist diyen bir suru kurt var. milletin vekili olacak o insan musvettesi, biraz kulak versin o bolgedeki insanina, ogrensin neden o kadar oy kaybettiler kardeslerinin bolgesinde.
sozlere degil soylenene bakilmali. ne yazikki bu ulkede terorist sucundan yargilanan biri milletvekili olabiliyor. oncelikle ona bu hakki sagliyanlarin vicdani rahat mi ben onu merak ediyorum. teroristlere sehit, kardes demesi hic icimi acitmiyor cunku zaten niyetlerinin ne oldugunu hepimiz biliyoruz kandirmamiza gerek yok. onemli olan anayasal duzenlemedeki eksikliklerin giderilmesi. ulkeyi tehdit eden unsurlari ulke yonetimine girmesine engel olmak lazim. kurt, turk, alevi, sunni, fark etmez ne oldugu onemli olan bu ulkenin degerlerini korumayi gonulden istemeli.
(bkz: Kan bağının anlamını yitirdiği noktalar)
(bkz: kansızlık)
özü sözü bir teröristin söylemidir.
zaten derse bile ben inanmam.
birde bunların samanaltından su yürütenleri vardırki onların ne olduğunu dahi anlayamazsınız.
hatta benim şöyle bir komplo teorim mevcuttur ; bu dtp li insanlar suni gündem yaratacak ve ak parti iktidarı samanaltından yürütmeye devam edecek.
al birini vur ötekine. *
söylenip söylenmediği tartışılan söz. ulan daha demin rüyamda mı gördüm bu çirkin karıyı bunları söylerken?