bugün

Tek suçu senden geç doğmak olan varlığa uygulanan işkence tipleridir. Önünde duran kumandayı ondan istemek, zamansız su istemek, dövüp ağlayınca yine döverek susturmaya çalışmak, kendi yerine bakkala yollamak gibi bilimum yöntemlerle yapılabilir.
eğlenerek yapilan isgencelerdir.
Ekmekleri ona aldırmak ve çöpü ona attırmak.
elektrikli süpürgeyle saçlarını çekmek. küçükken tabi.
"life with louie" nin "wisconsin kar canavarı" bölümünde işlenen konudur. bahsettiğim çizgi dizi sıcak ve eğlencelidir, bize çok yakın gelir de; bu ve birkaç bölüm daha vardır ki çok özeldir.
yine olsa yine yaparım! bilirsiniz zamanında kenar süsleri yok efendim defterin ortasında bir sonraki konuyu bölsün diye yapılan minyatür ev çizimleri bulutlar falan vardı. onların hepsi kardeşimin ellerinden çıkmıştır, birine bile elimi sürmedim gereksiz eziyet gibi gördüğümden. şimdi kendisi moda tasarım okuyor, hocaların gözde öğrencilerinden.

ben mi? beni hiç sormayın. hocaların serseri öğrencisi oldum. vallahi küçükken yaptıklarımız ilerde hayatımıza nasıl da yön veriyormuş. hafife almamak lazım. yaptığım eziyetler yol, su, elektrik olarak geri döndü. hiç böyle olacağını düşünmezdim.
damn it.
güncel Önemli Başlıklar