bugün

Allah rahmet eglesin.
Eğer gerçekten öldüyse allah rahmet eylesin cennet olsun mekanı..

Ha yok daha önce ki bir iki zibidi gibi sosyal deney cart curt deniyorsan senin taa (bkz: Amk spor gazetesi)
bazen an gelir en yakınındaki insanla dertlşemez ya da paylaşamazssın acını. içindekileri bir şekilde dışa vurmak, bi nebze rahatlamak istersin. bu kardeşimizde acısını bizimle paylaşmak istemiş hepsi bu. kendisine ve ailesine sabır kardeşinede rahmet diliyorum. saygılarımla.
kızdan tekme yeyip burda dert yanan yavşaklar eleştiriyor arkadaşı. yazık aq.
ojesi tutmayan kızların triplerini bile gördü bu sözlük.
geçin sözlük kuralları vs geyiği yapmayı.
En üzen, iç dağlayan başlıklardan biridir.
Allah rahmet eylesin. Tüm aileye sonsuz sabırlar.
Kardeş candır...
Ama olur da, bu başlığın troll başlık olması söz konusu olursa, Yüreğimin acısının hesabını, maneviyatta sorarım... Böyle biline...
Icim titredi lan. Umarim bilge adam salih gibi yalan soyluyorsundur. Tezimden aa ile gectim amk salaklari yaparsin bize. Salih in yalan soylemesine sevinmist Ben. En azindan gencecik bir beden olmemis diye...

Gercekse: allah sabir versin.
Yalansa: bir an once dogruyu soyle de kederlenmeyelim.
Bu adama inanası gelmeyen bir ben miyim acaba.
başlığı açan yazar neden paylaşımını kaldırdı merak ettirmiştir.
başınız sağolsun, mekanı cennet olsun kardeşinizin.
zordur eminim, tahmin edebileceğim birşey değil ama tek yapabileceğim kardeşiniz için bildiğim tek duayı okumak.

prim veya başka birşey, siz elinizden geleni yapın gerisi onun vicdanına kalmış. nedir yani.
durumun gerçek olduğunu ve acıdan /üzüntüden patlama noktasına gelen bir insanın acısını her yerde haykırarak rahatlamaya çalıştığını farzedin. sonucunda da prim yapıyorsun, yalan söylüyorsun dendiğini.
içim yandı.
Aynı acıyı yaşadım.
Birkez daha yaşıyordum az kalsın.
Sabır versin rabbim.
Ne zaman?

Acı böyle paylaşılmaz. buradaki kimsenin sikinde falanda değil kimin vefat edip etmediği. Acisi olan adam hele ki kardeşi canı vefat etmiş adam burada geniş geniş yazamaz aklına dahi gelmez. Ha aradan zaman geçer anlarım.
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Onun hatırasını yaşat. Her gece onun hakkında dualar et ki sevildiğini anlasın.
--spoiler--
bugün 6.gün canım yanıyor.

--spoiler--

yazar arkadaşımız acısından dolayı günleri karıştırdı sanırım. bu başlık 1 aralıkta açıldı. kardeşinin vefat ettiğini geçen hafta şeklinde söyledi. bu durumda 6 gün geçmiş olmuyor. ilk entryde ölümünü geçen hafta olarak belirtmişti hadi gammazlandı ilk entry uçtu ama bi entry daha girdi kendisi aynı başlığa oda kalkmış. yalan söylüyor demiyorum ama ortada tutarsızlık var. saygılarımla.
https://www.uludagsozluk.com/e/34918409/

--spoiler--
bugün kardeşim vefat etti sözlük adında bir başlık açtım. kardeşim acı bir şekilde trafik kazasında cennet mekana gitti. tüm dünya çiğliğini daha 13-14 yaşında hem de doğum gününe bir hafta kala bıraktı. biliyorum ki o ahiret şehidi. bugün beşinci günü bitiyor. ailem gözümün önünde erirken yanarken ben burada keyif için girdiğim zannediliyor. bazı yazarlar prim diyor ne beğenin ne beğenmeyin niyetim dua istemek ruhuna en güzel duaları iletmek. şüphesiz aramızda bunu anlayamayacak insanlar olacak. herkese bu acı yüklenmez. sabır herkesin altından kalkabileceği bir şey değildir.

bol bol dua edin sabi sübyana.
* 4 :(-2 70 lik jack 1332.82

02.12.2016 02:37
--spoiler--

2.12.2016'da yazdığı paylaşımda kardeşinin vefatının 5. günü olduğunu belirtmiş. ciddi bir zamanlama hatası olan ölümdür. saygılarımla.
(bkz: sosyal deney)