bugün

E bi zamanlar da "kardeşim beşar" diil miydi zaten...
görsel
yiğidim ben sana bişey demedim sise söyledim . sisli havaları sevmem ondan.

hep kılışdar yüzünden.
Rabia işareti yapmadım, her parmağım adınızın 1 harfi.

Sisi.
Darbe yaptı ama sor bir neden yaptı diye savunma yaparsa tam olur.

(bkz: Geri vitesiyle meşhur liderimiz)
Sisi'de kaç harf var, 4.
Ben sizi nası selamlıyorum, 4 parmak ile.
4'ün yanı 0 koy, etti mi sana 40.
Ne dedikleri belli değil. Tipik akp.
olm sisi düşman değilmiydi ne oldu da gardaşım oldu amk boyle döneklık olurm?
bir kaç ay önce birlikte yeyip içtikleri fetoyu

ne olsa suçlusu olarak göstermişlerdi

hatırımızda, bunlarda o kabiliyet var

konu menfaatsa ; dincinin götü başı 360 derece döner

yakında da, mursi ibinesi aramızı açtı

sisi bizim kardeşimiz derlerse

hiç şaşırmam.
osman öcalanı televizyona çıkartıp oy dileten tiplerden her şey beklenir.
Ümmet hızına yetişemiyor reis.
Her yaptığını alkışlayan suursuz kitlesinin sorunu..
Anti sosyal karşılıklı tartışma bana göre değil,,lakin direkt bana yazmışsın. Ben kimseye vatan haini demedim. Üstelik bütün entrylere cevap verecek bir vaktim yok. Hicbir zaman ikiyüzlü davranmam. Akp ye oy vermedim, başka bir partide olsa aynısını yapacaktı zaten bütün ülkeler böyle.
Benim bütün entrylere baştan sona bakabilirsiniz ben taraf tutmam. Hayırlı günler.
Bunlar devlet ilişkileri. Iki arkadasın küsüp ömür boyu barismamasi gibi olmayacaktır elbette. Devlet ilişkilerinde menfaat on planda olur duygular değil.
Gelecekte zalim, darbeci, diktatör sisi olacaktır..
olacağı yıllardır tarafımızdan söylenen gelişmedir. makarnacı arkadaşlar pek ihtimal vermiyorlar hatta biz muhalifleri sisici olmakla suçluyorlardı ama tıpkı feto ( muhterem hoca efendileri ) olayındaki gibi tıpkı mavi marmara ( ben mi gidin dedim ) olayındaki gibi tıpkı rus uçağı olayındaki gibi tıpkı ışid ( birkaç öfkeli gençlerdi bunlar için ) olayındaki gibi tıpkı pyd ( salih müslim - reyiz kankalığı ) olayındaki gibi tıpkı pkk ( çözüm süreci ) olayında olduğu gibi gene nesrin topkapı gibi kıvır kıvır kıvırmak zorunda kaldılar.

daha sırada esad var. pardon şimdilik eset..
Yakında bir yakınının nihakında sisi'yi nikah şahidi olarak görürseniz şaşırmayın.
Rabia bana mi sordu firavuna başkaldirirken.
an itibariyle mısır ve darbeci sisi ile resmi temaslara başlanmış.

ne oldu ya reyiz, darbeci sisi ile kardeş mi oluyoruz?
rabia'ya gözyaşı döktüğümüz günler çok geride mi kaldı?

https://t24.com.tr/haber/...maslarimiz-basladi,938617
senelerdir mısır ile görüşülmesi gerektiğini söyleyen chp'ye darbe sevici diyen akp, şimdi minik minik mısır'a ve sisi'ye yanlıyor.

akp ülkenin başına gelmiş en büyük felakettir, cumhuriyet tarihinin en kötü iktidarıdır.
Argoda si si baska manada.
Lütfen!
Yarın "zalim sisi" olur.
c.başkanlığı sözcüsü ibrahim kalın, yıllardır sövdükleri mısır ve sisi hakkında bugün yaptığı açıklamada yolunu yaptıklarıdır.

''mısır, halen arap dünyasının beyni ve kalbi. bazı ekonomik ve güvenlik sorunları var, biz bunu gayet iyi anlıyoruz. iki ülkenin birbirleriyle konuşması, ikili ve bölgesel ilişkilerimizi geliştirebilir. bizim hiçbir arap ülkesiyle aşılamayacak sorunumuz yok.''

(bkz: yavaş dön reis ümmet yetişemiyor)

https://www.hurriyet.com....sayfa-acilabilir-41758358
(bkz: rte nin kardeşim dediği liderlerin akıbeti)
melaba;
http://i.imgur.com/s2wMyGD.jpg
güncel Önemli Başlıklar