bugün

Ne güldürüyor ne eğlendiriyor acayip espriler ile sadece vakit kaybı olarak durmaktadır.
eksi alabilme adına son derece haklı bir önermedir.

hatta ben 1 derece daha arttırıp '' amına koyayım öyle dizinin'' demek istiyorum.
iki buçuk saatlik saçma ve uzun türk dizilerine taş çıkartacak bir dizi arada bir bölüm kötü olunca hepsi kötü olmuyor hale etkisine tutulmayın sayın yazarlar.
60 dakika olup tadında bir dizi olması ve esprilerin son derece akıllıca yapılması kıskançlığa yol açabilir tabii.
14 üncü bölüm izlendiğinde doğrudan yanlışlanabilen önermedir.
sonuna kadar katıldığım acı gerçek. dizi endüstrisini domine eden ülke amerikadır ve yaptıkları araştırmalar sonucu dizilerin süreleri ile insanların dikkati arasında bilimsel gerçeklere ulaşmışlardır. buna göre sitcom dediğimiz dizilerin süreleri yaklaşık 20 dk. lost gibi macera dizilerinin süreleri 40dk, game of thrones gibi aşmış dizilerin süresi ise 50-60 dk olması gerekir. komedi dizilerinde 20 dk sonunda insanların dikkati kaybolur ve diziden uzaklaşmaya başlarlar.
bizim gibi ülkelerde ise durum acıdır. karşılıklı bakışmalarla dizi süreleri 3 saati bulur. kardeş payının da olması gereken süre taş çatlasın 22 dk'dır.
bir tek bana komik gelmiyo sanıp şüphenelenmek üzereyken görüp rahat bir nefes aldığım başlıktır. yani gülümsetmiyor bile, o derece. espriler alışılmadık tamam iyi hoş ama espri mi die düşünüosun. gülme hissi gelmiyor doktor. eyyorlamam bu kadar.