bugün

Realistik düşünme yapısına sahip olan popüler sözlük yazarı.
Köpekler istiyor diye atlar ölmez.

Kardeşimizin arkasındayız.
zall yapacağın işi sikim zall. çoluk çocuğu alma diyorum sana amk.
2006 doğumlu yazar. keşke 2001 li olsaymış.
yavaş yavaş öğreniyor abisi, daha küçük.

t: bir yazar.
sanırım modlardan biri kendisini tımar etmiş. son entryleri bir hafta öncekinden çok daha normal. illa başınızda çoban olması gerekmiyor ama demek ki lazım.
fazla genç olsa da yazar olmasının bir sorun teşkil etmediğini düşündüğüm ulu yazarı. gençlik dinamizmdir arkadaşlar. eğer ergen ergen takılmazsa- ki çok normal bir olay bu yaşlarında- sözlüğe kendi bakış açısıyla bir şeyler katabilir.

yarın öbür gün buradaki büyüklerinden öğrendiği şeyler ile vizyonunu geliştirebilir.

onun haricinde uluyan bilge abisi burada. pompasını, yotunu, hokosunu da anlatırız ne yapılır ne yapılmaz. ne olacak yani? size ne amına koyduklarım işinize bakın çoluk çocukla ilgilenmek yerine.
Lütfen kardeşimize hakaret etmeyin. Saygılı olun.
Kendisi çok saygılı, efendi bir yazardır. Akıl ve ruh sağlığın için kaçmanı tavsiye ederim.
burda kızlar teklif etmiyor bilgin olsun. (bkz: swh)
Sırf dilan dere fotosu görmek için sözlüğe yeni gelmiş heyecanlı ergen.
Efendi ve kibar olan kardeşimizdir.
Selam olsun.
Yav millet instagrama fotoğraf atıyor ben buraya atıyorum ne fark ederki?
Eğer gerçekten 2006 doğumlu biriyse sözlüğün büyükleri, bilindik isimleri size sesleniyorum lütfen şu çocukla konuşun, öğüt verin, güzel kardeşim ne işin var senin burda, çalışman gereken derslerin yok mu hem ne diye kendini ifşa ediyorsun yapma bak ilerde pişman olursun, burda binbir türlü insan var kimin ne olduğunu bilemezsin, en iyisi gel vazgeç bu sevdadan falan deyin. özellikle siz söyleyin dememin sebebi sizi daha çok dinleyeceğini düşündüğüm içindir. Yaşı küçük olduğu için sağlıklı karar alabildiğini düşünmüyorum zırt pırt fotoğraf atıyor. Konuşalım ki ilerde keşke demesin. Bu kadar yazdım, düşündüm umarım fake hesap değildir, neyse iyi akşamlar herkese.

Tanım: Bir yazar.

Edit: Fark eder çünkü instagramda hesabını gizli kullanabiliyorsun, sadece istediğin kişilerle etkileşim içindesin bu yüzden daha güvenli. Seni kimin takip edip etmeyeceğine, paylaştıklarını kimin göreceğine sen karar veriyorsun. Burada ise tamamiyle herkese açık, savunmasız bi haldesin.
20 yaşında evlensem çocuğum olurdu amk.
Liseye yeni kayıt olan yeni bir üye.
Açık eksi vermeyi öğrenmiş bir ergen. Olm bak git gece gece...
arkadaşlarını sözlüğe davet etmesini istediğim yazar kardeşimizdir.
Kardeşimizdir.
Yeni nesil gümbür gümbür geliyor.
Ablalarım/abilerim hepinize merhaba, hayırlı günler.

(img:#2075326)
Gün geçmiyor ki bir mal ergen daha sözlüğe gelmesin.
Ablalarım abilerim, biliyorum sizde benim yaşlarıma gelip gençliğinizi yaşamak istiyorsunuz ama bu benim elimde değil kusura bakmayın.

Not:kıskanmayın lütfen.
ya hayatımda bu kadar gerizekalı bir yazar ve buna bu kadar müsade eden bir moderasyon görmedim. aptal ergen gibi başlıklar açıp herkesi rahatsız ediyor, kural kaide yok ısrarla da çaylağa çekmiyorlar. sevimli mi olduğunu düşünüyor ne yapıyor acaba
görsel
Ne alaka, ben fikrimi belirttim.