bugün

görsel

Müge Anlı’nın ATV’de yayınlanan programında yine izleyenlerin dikkatini çeken gelişmeler yaşandı. Kardeşi Mehmet Karahan’ın 2017 yılında sevgilisi Cemal Durmaz tarafından darp edilerek öldürüldüğünü ve tuvalette sakladıkları cesedini her gün suladıklarını iddia eden Fatma Karadağ, yeni bir iddiada daha bulundu. Karadağ, ‘Kardeşimin ölüsü tuvaletteyken sevgilim benimle ilişkiye girdi’ dedi.

https://tele1.com.tr/muge...-sevgilim-benimle-499281/
daha ne kadar hayvanlaşabiliriz dedikçe daha fazla hayvanlaşıyoruz bizi bitirdiniz gündüz kuşağı amınıza koyayım.

geçen hafta 9 gün evdeydim gündüz tv de izleyecek kanal bulamadım hepsi dedektif hepsi savcı hepsi hakim.
Millette bunları izleyip benim yaptığım bunlarınkinin yanında hic birsey diyerek her suçunu normallestiriyor. Öyle igrenc bir hale geldi ortalık. Ruh hastası insanları televizyona çıkarıp bütün gün rezilliklerini, korkunç olan, allah belasını versin diyecegimiz ne varsa gösterip berbat hayatlarımıza şükretmemizi bekliyorlar heralde.
Tanım: it osursa kırk yalan lafının canlı kanıtı pislik bir kadının beyanlarından biri.
aklın almayacağı olaylardan sadece bir tanesidir. bizim insanlara sorsan ağızlarından "yüzde 99 u müslüman olan ülkeyiz" lafı eksik olmuyor. bu gündüz programlarına tatillerde veya eve erken geldiğim günlerde denk geliyorum. yüzde 80 i böyle muhafazakar görünümlü veya öyle olduğunu iddia eden anadolu insanı. yaşadıkları veya yaşattıkları şeylere bakıyorsun kanın donuyor oğlum..

lan kim kiminle birlikte, kim kimin kardeşi ile kocası ile karısı ile birlikte, kim kime kaçmış, hangi çarpık ilişki yumakları yaşanmış, sevgilisi dostu ile bir olup kocasını/karısını öldürüp parçalara ayıranlar mı dersin tuvalette sulayanlar mı dersin hollywood filmlerinde göremediğimiz planları yapıp insanlara kumpas kuranlar mı dersin.. nasıl hayatlar yaşıyorsunuz lan siz ? bunlar neyin kafası oğlum.
Günümüz Türkiyesi'nde yaşandığı iddia edilen bir olay. Kardeşini düşünmeyen birinin neden hâlâ TV programında, yaptığı her haltı anlatmasına müsaade edilir ki? Bunlar bunları yapmış, siz daha fazlasını yapın da bize ekmek çıksın mı diyorlar subliminal olarak. Evlilik programı adı altında kadın-erkek satan pazarlama programları nasıl yasaklandıysa bunlar da yasaklansın. Baksana cesedi her gün suladık bile demiş. Oldu olacak tuzlu su dolu küvette saklayın deseydiniz bari tecrübene dayanarak.
şu kadınla cinsel ilişkiye girecek kadar yoklukta olan insanlar var yuh ya yuh!!!!!!
Cesedi sulamak nedir olm?

Bizler 31 çekince kendimizi suçlu hisseden adamlarız, millet suladığı cesedin merkezinde pompa yapıyor. Algım almıyor lan. Neyse ben bir çay sigara yapıp, beşiktaş haberleri okuyayım. Öyle daha mutluyum lan ben..
Oğlum Michael madsen bile filmlerde böyle psikopatik tiplemeler oynamadı bu ne?
Eskiden Amerikan filmleri izlerdik ve Allah'tan Türkiye'de yaşıyoruz derdik. Fark ettiniz mi möge abla bizim Türkiye tesellimizi de elimizden aldı.

Lan bu arada bu programa çıkan tipler düz Anadolu insanı yani Amerikan filmlerinden beyni yıkandı da diyemeyiz.

Demek ki filmler değil hırslar zehirler insanı.
Dışarıda bir saniye bile durmaması gereken insan nasıl serbest dolaşıyor aklım almıyor. Kardeşinin öldürülmesine göz yumduğu apaçık. içeri atılması için daha ne yapması gerekiyor anlamıyorum. Kaç kere dışarı çıkmış bir kez dahi polise gitmemiş. Ya oğluna ne demeli? Her şeyi bildiği halde orada saksı gibi oturuyor konuşmuyor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.