1. 1.
  anlamadığım olay. samimiyetini ve dostane yaklaşımını göstermek isteyen birinin kullandığı bir sözcükten neden nefret ediyor insanlar.
  1 -7 ... m16a2
 2. 2.
  realist insanların, gerçekte kardeşi olmayan kişi tarafından "kardeşim" diye hitap edilerek seslenilmesine ayar olması durumudur. gerçekten kardeşin miyim ki "kardeşim" diyorsun? gibisinden triplere girebilirler.
  1 -2 ... eraslan5
 3. 3.
  yılışık olmaya gerek yok. kanımdan değilsen kardeşim değilsin bu kadar.
  4 ... stay with me
 4. 4.
  Bu hep çomar kültürünün yerleşmesinden doğan bir şey. Kafaları tokuşturmak da böyle.

  Yanak yanağa öpüşmek, dostum, arkadaşım, canım vs demek artık gaylik ibnelik yumuşaklık sayılıyor. O yüzden bula bula kardeşim'i buldular. Ama evet gerçekten çok itici.
  4 ... asuregibisurat
 5. 4.
  ulan ananıza mı sövdüler ne kadar içerlenmişsiniz kardeşim lafından.
  2 -3 ... mumbarsever01
 6. 5.
  Böyle insanlar genelde cins olurlar. Kimse ile anlaşamayan tiplerdir. Sana saçma salak davranır ama ona kardeşim deyince suçlu sen olursun. Bencil insanların işidir. Yani o işleri geçsinler. Kıllığın lüzumu yok.
  -1 ... hicerledim
 7. 6.
  Yerine göre arkadaşım beyim ağbi kardeşim aga bilader kelimelerini kullanan birisi olarak karşımdaki insanın muhattaplık derecesine göre davrandığımız doğrudur. Adam sizi itici de bulabilir. Eyvallah. Kardeşi olarak görmeyebilir de sonuçta bu da doğru normal. Kendisine sizi bu derece yakın ve samimi bulmuyor da olabilir. Tamam sıkıntı yok yani. Rahatsız olduğunu hissettiğimiz an söylemeyiz bi daha olur biter. Fakat bu bir kültürdür. Kabul etmeseniz de farketmez, zira bunu kabul edecek insanlar da samimi arkadaşlardır zaten.
  1 -2 ... gazeloglu
 8. 7.
  Youtube da aşağıda linkini verdiğim adam videosuyla ilgli yapılan her şeye istisnasız eyvallah kardeşim yazıyor yemin ediyorum ayar oluyorum.

  https://m.youtube.com/res...?q=suat%20durmus&sm=3
  ... bir tirrek sevdim uzaklarda