1. 310.
    Tek dosttur.
    1 ... selia
  2. 309.
    Babası bir olup, annesi farklı olan insanlara kardeş denmemesi gerekiyo kardeş kelimesinin kökeni itibariyle. Aynı karnı paylaşmamışlar, maksimum aynı siki taşağı paylaşmışlar diyebiliriz. Yardaş falan demek gerekiyo fakat toplum buna da hazır değil hiçbi şeye hazır olmadığı gibi.
    ... ofansif mizah
  3. 308.
    iki haftaya doğacak olandır. ilk kez kanımdan, canımdan annem ve babam dışında bana bu kadar yakın olacak bir varlık. Bana ilk kez abiliği tattıracak olandır.
    2 ... semyonic
  4. 307.
    Bir izah şarkısıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=biVd8udKfMg+
    4 ... bir bilinmeyenli denklem
  5. 306.
    Olmaz olsun böyle kardeşler. Hepsi bok gibi. Biri açım diye ağlar. Öbürü ahır gibi kokar. Baştaki ana adam olsa terbiye ederi bunları. Kadının gücü bir bana yetiyor herhalde. Dışardakiler hepten boklar. En azından onların pis suratlarını görmüyorum. Benim ne günahım vardı da bu pis ailede doğdum acaba. Yabancı bir erkek bulup kaçıp gidecem buralardan.
    ... glgelivadi
  6. 305.
    Arada yas farkı az ise sevilmez ama 13 15 yaş varsa tadindan yenmez birsey bu.
    1 ... nebilembenya
  7. 304.
    Her turlu kahrini cekebileceginiz en buyuk imtihan sebebi. Iki gun once bana agir hakaretler edip kalbimi cok kirdigi icin konusmuyordum ama su an saat gecenin ucunde atesi dussun diye ayakta uyukluyorum. Yine gelip benden yardim dileniyor napayim abla yuregi.
    1 ... vigfreya
  8. 303.
    En yakın akraba.
    1 ... adam gibi konus
  9. 302.
    Yeri geldiğinde baş belası yeri geldiğinde baş tacı gibi bir şeydir işte.
    ... pandamakendine
  10. 301.
    Annemle babamın bana en süper hediyesi.
    ... whirlpool