1. 1.
  sevindiren gelişmedir.

  televizyonlarda böyle saçmalıklar görmek istemiyoruz artık.

  1 ay sonra veda ediyorlar.

  hadi yavrum güle güle.

  http://www.yenisafak.com....izleyicisine-kotu-2116142
  7 -19 ... sehnsucht
 2. 2.
  ilk sezondaki komedi seviyesinin binde birine inmelerinden dolayı yerinde bulduğum karardır. bu ne amunagoyim. ilk sezonda kahkahalar attırırdı. şimdi -_- ifadesini takınarak izliyorum.
  1 -2 ... barismanco
 3. 3.
  yerinde karardır.

  işler güçler ile güzel bir yere gelen selçük, düğün dernek ile düşüşe geçmiş, bu diziyle de kendini bitirmiştir. inşallah bi daha ekranlarda görmeyiz.

  yahu kaç tane senarist var dizide kimse mi farketmiyor karakterlerin hepsi aynı ağızla konuşuyor aynı tarz espiri yapıyor. bi süre sonra sıkıyor bu insanı.
  olmadı selçük. başarısız oldun.
  1 -3 ... uber alles
 4. 4.
  bir bölümünü dahi izle(ye)mediğim için sevindiren karar. Evet, işler Güçler'i izler ve gülerdim. Lakin tadında kalmalı her şey zannımca. Senaryo farklı olabilir ancak, kahramanlar aynı. Espri dili, beden dili aynı. O yüzden yemez. Nasıl ki Ben de özledim, leyla ile mecnun'dan sonra yemedi ise..
  ... hodri meydan 89
 5. 5.
  ne kadar doğrudur bilemiyorum ama bir işler güçler kalitesi olmadığı aşikar olan dizi. işler güçler gibi kaliteli bir yapımın arkasından böyle zorlama bir dizinin tutmaması gayet tabii normaldir.

  bir kere bu ahmet kurala benzeyen bir herif var dizide, bir karakter bu kadar antipatik,sinir bozucu,gereksiz olabilir. yani işler güçlerde gayet güzel giden bir ikili, neden başa bir yapımda kardeş olarak devam eder ki üstüne birde aralarına üçüncü kişi eklenir. yazık oldu ne denir.
  1 ... barnickel
 6. 6.
  ilk sezon diziyi götüren bangi dinamik varsa hepsini ikinci sezonda yok ettiler,

  isabet olmuştur, gecenin ilk 3ünden, günün 38. Sırasına gerileyebilmek gerçekten büyük başarıdır.
  ... silinen hesap 014384
 7. 7.
  hadi inşallah.

  olum ciddi ciddi bu diziye gülen insanlar varmış. yazık..
  1 -5 ... atechso
 8. 8.
  Neden sürekli işler güçler ile karşılaştırıldığını anlayamadım. Bu farklı bir senaryo farklı bir dizi. Her ne kadar yapım ekibi aynı olsa da hikayesi diğerlerinden farklı. ilk sezon gayet güzeldi evet ikinci sezonda ben dahil olmak üzere izlemedim. Yine de son bir atraksiyonla dizinin hareketlenmesi taraftarıyım aksi takdirde güzel oyunculuklara yazık olacaktır.

  Final yapacak onlarca dizi varken - ki bence kiraz mevsimi en göze batanı- kardeş payına sıra gelmesi üzmüştür.
  ... baglacolanki
 9. 9.
  sözlükteki zeka yoksunlarını çıldırtmıştır. evet.
  ... sehnsucht
 10. 10.
  med cezir ergenleri tarafından, yurtta sevinçle karşılanmıştır.
  2 ... havayaokatanmagandaelf