bugün

Merhametli olması. Tüm insanlara, hayvanlara merhametle yaklaşabilmesi çok hoşuma gidiyor. Henüz ilkokuldayken bile farklı özelliklerinden dolayı sınıfında dışlanan arkadaşlarının haklarını koruması, televizyon izlerken falan kendisine ters gelen birine hakaretten uzak eleştiri yapabilmesini görmek güzel. Benden yaşça çok küçük olmasına rağmen onun bu yanını örnek aldığımı söyleyebilirim.
En sevdiğim özelliği, olmaması.
Şöyle bi düşündüm de yok lan ciddi ciddi yok.

Zaten iyi anlaşamayız.
Kardeşim yok ama büyüğüm var. Kimseyi kırmadan bir şey anlatan yada konuşan biridir. Sağolsun.
beni hep savunması.
orospu çocuğu olmaması.
Minnoş olması.Boyu 155 yaşı kaç olursa olsun üstüne çıkıp gıdıklayabiliyorum ya da koltuktan koltuğa filan fırlatıyorum ara sıra.Minyon tatlılığı da var sinirlenince filan komik oluyor.Canım sıkkınken sinirlendirip eğleniyorum.Kindar değil sonra kavga bile etsek 5 dakika sonra abla kendime kahve yapıcam sende içer misin diye yanıma geliyor.Aynı tür çikolataları sevip aynı şarkıları dinliyoruz .Komik de bir kız moralim bozuk olunca güldürüyor beni.istediğim yerde fotoğraf çektirebiliyorum sonra bazen gözlerini devirse de çoğu zaman çekiyor.Güzel yani iyi ki var minik farem küçük yılanım.
içliköfte mütehassısı.
Evde iki gün ust uste 2 gün olmazsam arar sorar halimi hatrimi. Kötü olanı her konuşmasından sonra bir 50 lik ateşle abilerin gülü der ve ben gene meteliksiz.
Üzülsem gelip sarılır, komik şeyleri gelip paylaşır. Bir de yaşadıklarını heyecanlı heyecanlı anlatır, teşekkür etmeyi ve özür dilemeyi bilir. O daha çocuk fakat çoğu şeyin bilincinde.
Umarım hep bu özelliklerini taşır. Seni çok seviyorum.
istikrarlı olması. Çocukken de bencildi, yıllar geçti hala bencil.
Her şeye rağmen bana olan sevgisinin gerçekliği. Adamın dibi abim.
Abim herşeydir. Yeri gelir abi ,yeri gelir abla, yeri gelir anne baba olur. Herşeyime yetişmeye çalışır canımın içi.
Bana sevgisini çok belli edemez. Onun yapısı öyle ama arada gelip sarilmasindan laf atmasından anlarim bana olan duygularını. Ben uzulursem üzülür on dakka sonra beni güldürmeye çalışır. Her seyini ilk önce bana anlatır bana danisir. Bensiz dışarı çıkmaz. Bazen cok üççkagitci olup herşeyi bana yaptırmaya çalışsa da iyi ki var benim baş belam sarı civcivim.
deli gibi didişiriz ama yeri gelir bana ablalık abilik yapıyorlar ya içime sokasım geliyor.
Henüz 14 yaşında olmasına rağmen ingilizcesi olağanüstü.
ayrı evlerde yaşıyor olmamız.
Beni gerçekten düşünmesi. Canımın istediği bir yiyecek, içecek yada başka bir şeyi hemen alması. Halimi hatırımı sorması. Abi kardeşten öte bir dost gibi sohbet etmesi. En önemli sırlarını benimle paylaşması. Az ve öz konuşması. Bana karşı her konuda dürüst davranması. Hayatımla ilgili en büyük kararlarda fikrini söylemesi ve beni kararımı vermem için yüreklendirip kararımı verdikten sonra da desteklemesi. Kendime inanmadığım zamanlarda bile bana sonuna kadar inanması. Bir karar almadan önce benim görüşümü de alması. Fikirlerime önem vermesi. Bazen minik sürprizler yapması. Ahlaklı, dobra, samimi ve merhametli olması. Galatasaraylı olması. Sır tutmasını bilmesi. Ağzının sıkı olması. Eli açık ve cömert davranması. Düşünüyorum da kardeşimi gerçekten çok seviyormuşum. Allah nazarlardan korusun.
Zeki olmasi ve aramizda 13 yas olmasina ragmen anlasabilmemiz guzel vakit gecirebilmemiz.
Kardeşim, ablam, abim yok. Tekim ben
olmamasıdır kesinlikle.
Bazen babama söylerim diye tehdit yoluyla rüşvet almıyor.
küçük erkek kardeşimin hal hatır soruyorum ayağına arayıp muhabbetin sonuna doğru harçlık konusu açması, ben yine mi aynı taktik deyince karşılıklı gülüşmemiz.
karadenizin en sevdiğiniz özelliği diye okudum.
Kardeşim olması. Çünkü o benim canım.
güncel Önemli Başlıklar