bugün

götü kırılan kadın. karma. evet.
https://www.instagram.com/p/BO0DTEbjuuh/
insanlar ne kafalar yaşıyor dedirtir.

çeken adam da az değilmiş.
Lan sen koskoca bir kadınsın bu eril imgelere bu gaddarlık bu öfke niye? Ne istedin lan ağzı var dili yok adamdan? Üstünde tepinmek niyedir?
akpli ise hani put gibi filan görmüş olabilir..
Çok iyi olmuş.
Mal bir kadın.
bonzai içmiş herhalde hareketlere baksana.
Sanki ilk darbeden sonra, kadının kardan adamın etrafında dönerek ona ingilizce küfür ettiği hissini uyandıran video.
Bu şiddete meyil nerden geliyor sorusunu akıllara getirmiştir. Sürekli bir şeylere vurarak kırarak zarar verme peşindeyiz. Geçenlerde bir insan evşadı(?) da sokak kedileri için yapılmış evi paramparça etmişti. Gücü, gücü yettiğini yıkma, bozma derdinde.
Kesin kıskandığı bi komşusu yaptı o kardan adamı ben yarın daha iyisini yapimde görsünler diye yıktı mükemmel kardan adamı.
Feminik kadın.

Kardan adam değil kardan kadın olsaydı erimesin diye elinden geleni yapardı..
şiddete yönelimde artış var. basite indirgenmemeli.
(bkz: isks)
Teyzenin görünüşü izmir; ruhu işid.
son günlerdeki ruh halimi cok güzel özetlemis kadin. böyle bir kardan adama denk gelsem de ben de hincimi alsam diye bekliyorum.
bütün kardan! adamlari öldürecez, hazir olun.
Artık ne olarak hayal edip hincini aldıysa ondan. Manyak dolu 4 bir yanımız. Kardan adam da az değil hani güzel yapıştırmış.
Tam bir ekspresyonizm örneği. Kadın onlarca yıldır içinde biriken öfkeyi belki de kocası gibi tasvir ettiği kardan adama resmen kusuyor.
Ne istedin ulan çocukların yaptığı kardan adamdan. Düşünce oh olsun dedirtmiştir.
"Yaşasın femen, kahrolsun erkek egemen toplumlar!" Diyerek pankart açmayı unutmuştur.
Komik ama düşündürücü. Şirk mi görüyo şimdi o kardan adamı? Vay be.

http://www.youtube.com/watch?v=iv3UJR6Py48
Vay amk ne kadınmış be. iki gündür sikti sözlüğü.

Elli tane farklı başlık açıldı hakkında. Kardeşim bir tane sağlam başlık açın herkes ona yazsın..
ulan düştüğünde ne kahkaha attım ya.

ruh hastası aplamızdır.
Belki kardan adamlarla yaşanmış kötü bir tecrübe sonrası kin besliyor olabilir onlara.
kardan adamı eski kocasına benzetmiş bence. bu nasıl bir ruh hastalığıdır be!
ülkenin psikolojik durumunu özetleyen kadındır.
Evde kocasıyla kavga etmeye alışmıştır.
evliyse kocası cennet'lik adam.