bugün

özene bezene, ne havuçtan ne zeytinden ne de atkıdan sakınılarak yapılan, ilelebet kalması dilenen kardan adamı bertaraf ederek mutlu olan sadizm belirtileri gösteren çocuklardır bunlar.
böyle bir durumda üzülmeyiniz.su işlemleri takip ediniz;öncelikle sorumlu kişi yakalanır,dik duracak sekilde sabitlenir.daha sonra sucludan bir kardan adam olusturulur.* sonucta elinizde öncekinden hem daha iyi hemde canlı bir kardan adamınız olmus olur.
bozdukları kardanadamı yeniden yaptırmak suretiyle yakalanan çocuklardır
(bkz: bozduğun gibi yap)
(bkz: Ulan niye yaptın niye bozuyorsun)
(bkz: kardan kadını bozan çocuklar)
bi şey yapmayıp bozan tiplerdir, küçük hıncal uluçturlar
içkiye ,sigaraya alıştıran karıya kıza musallat eden tiplerdir. kardan adamı sokağa çıkarmamak buzdolabında uygun şartlarda eğitmek gerekir...
+iceberg abi, bak kulağımı deldirdim. nası olmuş abi güzel di mi?
-?? one lan öyle ??
+küpe diyorum abi. yakışmış di mi? sana da yapalım, yakışır abime...
-hadi leyn istemem ben öyle şeyler. küpe kardan adamı bozar...
+aaa pardon abi ben unutmuşum o mevzuyu.
-hadi bakiim uzaaa... fazla ömrümüz kalmadı zati, eriyoruz yavaş yavaş...
emege saygisi olmayan, gelecegin anarsistleridir. * *
Hastalık gibi bir şey. sadece çocuklar değil, eşek kadar adamlar da yer bu haltı bacım afedersin. illa gelip tekme atarak bozacak. Olm elimiz , kıçımız dondu lan onu yapana kadar. Gıcık adamlardır , sadisttirler.
ıslak odunla dövülesi veletlerdir. bunların yaz versiyonu için (bkz: kumdan kaleyi bozan çocuklar)
(bkz: binicem üstüne vurucam kırbacı)
poposuna poposuna, yavaş yavaş şakadan vurulası çocuklardır..zaten çocuk milleti doyumsuzdur.
önce kardan adam yap diye zırlarlar, yapınca da, bozarlar..
kardan adama o kadar emek vermesine rağmen sanat eserinin gözleri önünde darmaduman olduğunu gören çocuğun yaptığı tanım: or.spu çocukları.
yaramaz , emekten anlamayan , emeğe saygısı olmayan çocuklardır! bu çocukların gelecekleri için ise kaçınılmaz gerçekler söz konusu olacaktır . yazık!
kardan adami gordukleri ve onunla vakit gecirdikleri icin $ansli olan cocuklardir.bundn cok egil bir kac nesil sonra kardan adam diye bir $ey kalmayacak cunku..
(bkz: oruzbu çocukları)
güncel Önemli Başlıklar