bugün

kıvırcık saçlı olması çok büyük ihtimaldir. bir kere bozulmaya görsün, bir daha aynı şekli vermek işkence olabilmektedir günümüz dünyasında.
tarlada, kışlada takan insandır.*
(bkz: çağrışım).
kafamda bir tomar saç kisvesine bürünmüş kıl taşıdığımdan benim de dahil olduğum gruptur.

o kıllar sıcak tutuyor hani saç diyorsunuz ya siz.
saçları bendeniz gibi kıvırcık ve uzun olan insandır. gerek olmuyor efenim kulak falan ısıtıyor benim saçlar.*
kasket ya da kep takıyor olabilir.
(bkz: işte o insanlar)*
benim gibi kafanızda 3 kafalık saç taşıyorsanız ve saçlarınız yerçekimine karşıysa, takmazsınız. takamazsınız *
ha bir de bana yakışmadığını düşünüyorum. bazı insanlara yakışıyor olabilir ama çok amele duranlarda var..
kulaklar falanda üşümüyor, o saçların arasına nasıl hava girsin de kulağıma ulaşsın be??
ama bu sene atkı kullanmaya başladım, bilemiyorum belki seneye de bere falan takarım hala nefes alıyor olursam..
büyük olasılıkla yuvarlak yüzlü veya kahküllüdür. hiç bi kahküllüye yakışan bere şapka görmedim henüz. zaten kulak dediğini soğuk havalarda max 2 dakika hissedersin, sonra uyuşur. eh saç da uzunsa atkıya gerek yoktur. bi zamanların pantene reklamındaki gibi atkı gibi dolayabilirsin.
kürttür soguk havaya alismisdir buyuk ihtimal .
güncel Önemli Başlıklar