bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    5 dakikaya kalmaz düşüldügü için solugu hastanede alırız.
    2 ... hasnicktir
  2. 2.
    bot giymek zor olduğundan kısa mesafeler için uygun olan durum.
    ... yokmuşum
  3. 3.
    belki de paramızın olmadığını gösteren durum. her şey e aynı spor ayakkabı giyilir. dikişleri patlamıştır ama olsundur daha 7 yıl daha kullanılır...**
    5 ... karga
  4. 4.
    bir teoriye göre botların altı tırtıklı olduğundan kar burada bulunan boşlukların arasına dolar,yürüdükçe orada sıkışır ve ayakkabı daha kaygan bir hale gelir,dolayısıyla spor ayakkabıdan pek de farkı kalmaz ****
    2 ... mozambik tavsani
  5. 5.
    çanağı kırma sebebidir *
    2 ... haznedaroğlu
  6. 6.
    yan apartmanda oturan zengin teyzenin oğlunun eskiyen spor ayakkabısını giymek zorunda kalan bir kapıcı çocuğu için hiç de yadırganmayacak şeydir. terlik giymediği için mutludur, kar yağıyordur ve ayağında ayakkabısı vardır, hem de çok mutludur * *
    11 -1 ... pammuk
  7. 7.
    (bkz: karda kösele ayakkabı giymek)
    2 ... esprimakinasi
  8. 8.
    adidas süperstarları temizlemek için en ideal yöntem.
    2 ... insatiable love
  9. 9.
    bir kere bu hatayı yapmıştım. belli bir hatadır bu.

evden çıkarken mis gibi olan havaya aldanıp, spor ayakkabı giymiştim ancak henüz taksime vardığımda karla karışık yağmur başladı. çok önemsemedim, ancak gece gittiğimiz mekandan çıkarken yerlerin bembeyaz olduğunu gördük. metro istasyonunda da popomun yerle temasını yanımdaki arkadaşım engelledi. ertesi gün de, eve giderken epeyce bir kayak yaptım hem de kayak takımım olmadan. kısacası, hatadır, olmaz. spor ayakkabı, karda kösele muamelesi yapar kendine.

(bkz: bir müsibet bin nasihattan iyidir)
    1 ... merenptah
  10. 10.
    amatör kayak yapma girişimi.
    2 ... scorpoison