1. 58.
  Daha önce 2 kere deneyimledim. ilki ne olduğunu, ne işe yaradığını anlamaya çalıştığım bir sürü ıvır zıvırı çözmekle geçti. Üzerimde hep bunun bir stresi vardı. Bundan dolayı aslında tam keyif alamadım. Ancak ikincisi daha keyifliydi. Kendime, aileme ve doğaya daha çok zaman ayırabildim ve kesinlikle hayatımda gerçekten mutlu zaman geçirdiğim bir andı.

  Şimdi ciddi ciddi bir karavan almayı düşünüyorum. Bunun için en uygun araç kasa tasarımından ötürü ducato panelvanlar. Ancak gerek 2. El araç fiyatlarının mantık dışı yükselmesi, gerek bu tip araçların fazla yıpranmış olması, gerekse satıcıların da bu araçların karavan olarak alındığını bildiğinden fiyatı ekstra şişirmesinden dolayı piyasada saçma sapan fiyatlar dönüyor. Şaka gibi ama gerçek. Gözünün feri gitmiş boş kasa ducatolara Mercedes sprinter fiyatı istiyorlar bildiğin.

  Eğer 17 metreküp 2015 model bir ducato bulursam çingenler gibi Göçer yaşıycam. Ducatosu olan titretsin!
  ... centurion
 2. 59.
  Niyetim satın almak ve tatile çıkmaktı, kısmet olmadı haliyle... araba seçmeyi bildiğim kadar başka şeylere önem vermem gerekiyormuş.
  ... katalin
 3. 60.
  tatil, gezi gibi eylemleri fazla planlı yapmak araç süren kişi için iş hissiyatı veriyor.
  en güzeli gideceğin yeri kurgulamak, neşesi kaçmadan terk etmek olacaktır.
  araç bakımını ihmal etmeyiniz, gece yolculuğunda tavşan,tilki ve tosbağa çıkabilir, uzun farları açmak çözüm olmayacaktır.
  ... asiay