bugün

Tekrar fırsatım olsa kesınlıkle hıc dusunmeden kosarak gıdecegım okulum...ama bır yandan da burda 4 sene gecer mı dıyerek basladgm okul.keske bıtmesydı...
cok sey ogrendım catlak ve kalıtelı hocalarından.ozellıkle dıl alanında mukemmel bır okul...ama kıymetını bılemedıler ve duz lıse yaptılar.sırf bu yuzden hocalrın bırer bırer tayın ıstemesıyle kalıtesı yavas yavas dusen antalyanın ılk super lısesı..
antalya nın ilk süper lisesi olmakla birlikte 4 yılımı geçirdiğim güzel okulum. ilk iki yıl muhteşem günlerimin geçtiği fakat sonra anadolu lisesi olmayışımız sebebiyle hem öğretmen hem öğrenci kalitesinin düşmesinden dolayı pek sınıfımdan dışarı çıkamamış olsamda hep güzel haliyle aklımda kalacak olan lisem.
sadece kız nüfusunun on binleri bulduğunu düşündüğüm lise. özellikle saat 16:00dan sonra nereye baksam o bordo eteği görüyorum. hayır bir de bunların erkekleri vardır. biradem tolunay anadolu lisesi basketbol maçı hatırlıyorum da biz 10 kişi zarzor okuldan kaçmıştık. adamlar antalya kapalı spor salonunda protokolün karşısında bulunan tribünü tamamen doldurmuştu. tamamına yakını da kızdı bir oyuncu düştüğü zaman salon ay ay sesleriyle yankılanıyordu. hey gidi günler hey.
lise hayatımın iki senesi geçmiş okuldur.
öğle yemeği saatlerinde yarı açık cezaevine çevrilirdi ve o saatleri volta atarak geçirirdik *
antalya erkek liseler arası turnuvada nağmalup şampiyonluğa ulaşmış olan okuldur. başarılı olabilecek bir kadroya sahiptir. belki içlerinden bir iki tanesini ileride liglerde görebilirsiniz.
konya'da da bir tane bulunan lisedir. ismini içinde bulunduğu ilçeden almaktadır.
bulunduğu muhit problemi bir yerdir.
konyadaki en iyi 4. veya 3. anadolu lisesidir pek de iyi değildir.
güncel Önemli Başlıklar