1. 1.
  belli belirsiz algılanan siyahlık.
  1 ... damat hobbit pasa
 2. 2.
  (#2720586) ı yazmış mükemmel yazar.
  ... yoga yapan mistiq kedi
 3. 3.
  özellikle kadın-erkek davranışları ile alakalı entrylerindeki üslubu ile dikkatimi çekmiş yazar.
  2 ... siham i kaza
 4. 4.
  şarap ve şarapcının dostu olduğunu düşündüğüm değerli yazar.
  (bkz: ailecek izliyoruz)
  ... che mania
 5. 5.
  (#3385943) entrysiyle bir ulusa alenen gerizekalı diyebilmiş yazar. biz milliyetçiliğin her türlüsüne karşıyız deyip söz konusu hakarete muhattab ulus türk ulusu olduğundan bu ırkçı iddiayı destekleyenlere şaşırmamak gerek.
  1 -3 ... sirin baba
 6. 6.
  konunun ortasına pataküte girip herkesi azarlayan, ortamı sakinleştirme adına iki tarafı da payladığını sandığınız ama 'konuyu' anlamaktan çok uzak görünen bir yazar. azarlamaya devam.. aferin.
  4 -2 ... dekadans
 7. 7.
  kayık olabilir.

  (bkz: denizde kararti var)

  ayırca kötü bir esprime kurban gitmiş yazar(mış).
  2 ... kechi
 8. 8.
  almanyadaki türklerin durumu çok kötü o halde kürtler de türkiye de böyle yaşamaya devam etsin şeklinde mantık dizisine sahip olduğunu farkettiğim yazar. çok ilginç, bana göre süt onlara göre çikolata hesabı gibi.
  1 -1 ... dekadans
 9. 9.
  altı üstü 3-5 girdisini okuduğum halde; içinde yaşadığı toplumla alakalı, nokta atışı denebilecek şekilde isabetli ve tutarlı çıkarımlar yapabildiğini düşündüğüm yazar. ama esas meselesi bu değil kanımca, çünkü çoğu kişi, azıcık dikkatle bile başarabilir bunu. esas meselesi şüphesiz ki kalemi, kesinlikle çok keskin ve sonuna kadar el yazısı.

  (bkz: #3482228)
  1 ... hepimiz caylagiz
 10. 10.
  gercekten harikulade yazilari, tespitleri olan yazar. simdiye kadar gördügüm okudugum, okumaktan zevk aldigim nadir yazarlardan birisi olmustur kendisi. ayrica dogrulari söyledigi halde kötü oylanmaktan sikayetci, kendisine tercihim iyi veya kötü elestirilerin hepsinide kabul etmesidir ki; kuyruguna bastigi kisiler pesinde kosarken, kuyruklarini degil, kellelerini kapana kistirsinlar.
  kendisinden ayni sekilde devam etmesini arzuladigim, ayni kadere mahkum oldugum ve ayrica mutluluklarin en güzelini haketmesini temeni ettgim gurbetci yazarlarimizdandir.
  saygilarin en asilini kendisine sunarim.
  2 ... kultursuz dinazor