1. ?.
  antalya'nın pek ünlü parkı.. aşıkların bolca gittiği yerlerden.. ama genelde liseli aşıklar gider..
  stadyumun dibinde, ışıklar caddesi'nin ortalarında bi yerlerdedir. hemen yanında kale içi vardır, karşıya doğru bakılınca falezler ve yat limanı falan pek güzel gözükür göze.. orda da vardır tabi falez, sevgiliyle çekirdek çitlemesi pek güzeldir..*
  ... lyla
 2. ?.
  esas ismi karaalioğlu olan parktır lakin halk dilinde karaoğlan parkı olarak yer etmiştir.
  -1 ... firtina
 3. ?.
  antalya atatürk stadyumu da bu parkın sınırları dahilindedir.
  ... krmyrdsn
 4. ?.
  önceden hayvanat bahçeside vardı burda.
  edit: önceden dediysek 16-17 sene önce.
  1 ... fibobacciyim
 5. 1.
  yeni yeni türeyen kaykaycılar canımı sıkmaya başlamışlardır. bir sağımdan bir solumdan geçiyorlar, ters bir anıma gelecek bir tane kapatcam sinek gibi yapışıp kalıcaklar kalabalığın ve güzelim manzaranın ortasında.
  1 ... coskun373
 6. 2.
  akdeniz tv de gördüğüm kadarıyla ramazan şenlikleri kapsamı altında bunak karının birini çıkarmışlar kanto yapıyor... en son ben kalender meşrebim diyor eteğini filan açıyordu...kaçın lan ordan.
  -1 ... coskun373
 7. 3.
  Hasan subaşı ve önceki belediye başkanları döneminde çocuklar için bir cennet olan, Bekir Kumbul dönemi ile çürümeye bırakılan, Menderes Türel tarafından boka çevirilen Antalya'nın ve belki de türkiye'nin en güzel çocuk parkı idi. Bundan 10-15 sene öncesine kadar çocuk sesleri ve gülümsemeleri ile dolup taşan parkın yerinde şimdi yeller esiyor. Oysa anne ve babanın sizi götürdüğü bu parkta çocuklar çılgınca eğlenir ve acıkan karınlarını hemen parkın çıkışındaki yengen yapan büfelerde doyururlardı. Artık, çocuk gülümsemelerinin yok olduğu zamandan bu yana, uğramak istemediğim parktır.
  ... duffy duck
 8. 4.
  neredeyse her gidenin orada bulunan el heykeline oturup fotoğraf çekindiği, antalya\'nın güzel bir parkı.
  ... rafadan
 9. 5.
  artık ömrünü tamamlayan ve düzenli bir şekilde kapasite azaltmak için koltukların söküldüğü,antalya atatürk stadyumu'nun da yıkılması ile birlikte,stadyum alanına doğru gidecek olan park.
  -1 ... klavye