1. 1.
    yok lan bütün gün warzone squat atıyoruz. gece oluyor cs giriyoruz. hayatımız discord oldu. karantina başında keleştim güzideye kadar çıktım.

hayatım fps oldu. şu yaşımda hiç oynamayadığım kadar iyi oyun oynuyorum. lisede böyle oynasam kesin e sporcu falandım şimdi.

not:an itibariyle kartal.
    4 -2 ... everybody calls me alpha
  2. 2.
    Biraz yabanci dil, biraz sinav, biraz dizi, biraz cs, biraz kitap.
    5 ... atasnopyman
  3. 3.
    galiba hayatım boyunca böyle evlerde kalacağımız bir an bekliyormuşum, inanır mısınız gram sıkılmadım anasını satayım. bir 6 ay daha kalabilirim sanırım.

dolu veya boş olması umurumda değil benim için, kendime bu kadar çok vakti ilk defa ayırabilmem önemli olan.
    21 ... pezevenk malik
  4. 4.
    bence normal olan karantinadaki halimizdi. hem işime hem de kendimi geliştirmeme yeterince zaman kaldı. kendimi geliştirirken işlerde en ufak bir aksama olmadı bile. rusça ve ingilizcemi ilerlettim, tiyatro izledim akşamları doyasıya çay veya kahve içtim uyku kaçma korkusu olmadan. normali karantina dönemiydi. normal olmayan düzene bugün itibariyle döndüm. ha bir de ilber ortaylı külliyatının tamamı ve yanında birkaç kitap da yine bu dönemde bitti.
    5 ... masklavi
  5. 5.
    Bir adet çok işe yarayacak program öğrendim. 1 ay da çalıştım çalışırken de yatmaya devam ettim.
    2 ... beyaz baretli mehmet aga
  6. 6.
    Biraz ingilizce çalıştım, biraz dizi izledim, biraz dinlendim, yattım bol bol. Bence güzel ve keyifliydi. Artık bitti malesef. Şimdi çalış köle çalış moduna geri dönüyoruz.
    2 ... ultraviyole
  7. 7.
    Buraya yazacaklarım anayasal suç olacağından tek tek açıklama yapmayacağım ama karantina yokken olan hayatın aynısını yaşadım hatta neyse.. *
    1 -2 ... kasli seksi ve eski yazar
  8. 8.
    kast edilen mide ise her birey "benim" diyecektir. ramazanın üzerine sürekli evde olunca herkes maharetlerini konuşturup börekler çörekler çeşit çeşit yemekler yapıp yedi. 30 günde 3 kilo verdi isek 8 kilo aldık geri.

aktivite olarak yapabilenlere saygı duyup alkışlamak lazım. bu karantinaların en kötü yanı miskinleştik iyice. sabah işe giderken herkes 60 yaş üzeri gibi belini sırtını tuta tuta gidiyordu.
    5 ... mel mel bakan gibson
  9. 9.
    Bize yasak yok. Daha çok işe sarıldım. Bu sayede istemesem de dolu dolu geçti.
    4 ... sorunluadam
  10. 10.
    Ben geçirdim. Tezimi bitirdim, online ders yaptım, çeviri yaptım, kendimi geliştirmek adına online eğitimlere katıldım, alanımla ilgili okumalar yaptım, yeni diziler ve müzikler keşfettim, spor ve meditasyon yaptım, dans ettim, yemek yapma becerimi geliştirdim, gardrobumu düzenledim, ertelediğim bütün işleri yaptım, vakit ayıramadığım kedime bol bol vakit ayırdım.

Güzeldi ama artık yetti sanki biraz.
    6 -1 ... ben buraya icimi dokucem