bugün

Sosyal medyada fazla etkileşim alan esprileri kendi esprisiymiş gibi sözlükte yazanlara da vesile olmuştur.
Gözlerimin kanaması.

Tuvalet kağıdı sektirenler, çocukluk halini paylaşanlar, uçan kuşa meydan okuyanlar ve tüm gün evde olduğu için bu hikayeleri izlemek zorunda kalan ben.
kendimle kaliteli zaman geçirerek nelerden hoşlanırım, nelerden hoşlanmam, ne tarz müzikler dinlerim, ne tarz diziler izlerim falan hep bunları oturup konuştuk. kah güldük kah ağladık beraber güzel vakit geçirdik. hem benim için hem kendim için güzel anılar biriktirdik. kısmetse bu karantina bitince de evlenmeyi düşünüyoruz, bakalım.
sabahları 4de uyuyup, sabahları 10da uyanmak,
ayı yemek, hiç doymamak, saat başı abur cubur yemek
o istediğim dizileri izlemek, o bitiremediğim kitabı okumak
dışarının kıymetini anlamak.
En güzeli herkesin kendine daha çok vakit ayırabilmesidir.
işin gücün aksaması, teslimatların tahsilatların durması kötü olsada her türlü koşturmaya ara verip kafa dinlemeye çalışmak uzun süredir ihtiyacım olan tek şeydi.
Aşırı spor. Roberto carlosla kapışırız şu an.
Daha çok entry girmek, Kitap okumak, film izlemek.
Kitap okuma alışkanlığı. Bu zamana kadar yarım bıraktığım, hatta hiç başlamadığım kitaplar için çok üzgünüm. Aslında bir çırpıda okuyup bitirebiliyormuşum. Okuyorum, hoşuma giden yerlerin altlarını çiziyorum ama bir türlü öyle düzenli bir kitaplık yapma, rafa koyma gereği hissetmiyorum. Odada köşedeki boş kolinin içinde duruyor hepsi. Gerçi son zamanlarda hiçbir şeyimde eski düzenim, titizliğim yok. Genel bir vazgeçiş, tükenmişlik hali var üzerimde. Ve sanırım hiç bitmeyecek.
görsel
ayan beyan ortada..
El ense yatmak. Bildiğin böyle 2.80 uzanıp yatmak. Sadece Çişe kalkıp tekrar yatmak.
atı çalınmış büyük dedelerim gibi dertliyim sanki, gecenin dördünde onuncu kez zenıbjeguish dinliyorum. hay.
1. Bencillikten,
2. Adam sendecilikten,
3. Başına buyrukluktan kurtulmak, en azından kendi payıma.
Her iki gunde bir kitap bitirmek.
benim için pek bir değişiklik olmadı.
ales, yds çalışmak, tez fikirleri üzerinde düşünmek ve “ anasını sikeyim tam kadro bulacaz, yine bana denk geldi!” diye hayıflanmak.
Ha bi de hemşirelik okumadığım her güne küfür etmek.
32 bin !!!!!!!
uyumama, aynı zamanda asla yapmam dediğim spora başlamama neredeyse sevmeme vesile olmuştur.
birikim
"aa evde uğraşırım ben bunla" denilip ama alınmayan şeylerin alınması
öğrenmeye zaman ayrılmayan şeylere zaman ayırma.
Ateizmin artması. Hoca ezan okuyor, sonra vamiye gelme diyor mk. Dine güncelleme geldi.
sessizlik ve temizlik.
Evde kalmak, aile üyeleriyle daha sık vakit geçirmek. Tez yazmaya odaklanmak, film izlemek, kitap okumak, yazı yazmak,dinlenmek, ev yemeği yemek, çayın dibine vurmak, insanlara yardım etmek,resim çizmek, bulmaca çözmek, bakım yapmak, kilo almak. Evi diskoya çevirmek, hunharca içki içmek, bol bol seks yapmak.
aşçıları plaza insanına çevirmesidir. 48 saatlik mükemmel bir haftasonu tatili.
her cumartesi ve pazar karantinaya giriyoruz. büyük bir çoğunluk, haftasonu tatil yapan devlet memuru gibi oluyor. Mavi yakalı beyaz yakalıya dönüşüyor. " artık beyaz yakalıyım " diye havalara girerken o da nesi ? 5 iş günü olduğunu bilen patron işçiye haftaiçi yükleniyor da yükleniyor. Karantina tatilinin faturası böylece kapanmış oluyor.
intiharım.

coronodan ölmem ama sıkıntıdan öleceğim artık.
manita ile traş makinamı beraber kullanmamız.

şaka lan şaka saçımı kesti diye öyle dedim.
1. temizlik,
2. Düşünmek,
3. Uyumak.
güncel Önemli Başlıklar