1. 1.
    Maalesef bilimsel bir gerçektir.

Herkes patır patır ayrılmıştır.

Daha hiçbir şey görmemişken Sikik bir virüse bile dayanamayan ayrılan tipler karı koca olacak ilerde. Bunlar mı hastalıkta ve sağlıkta eş olacak.

Çok yazık.

Allah tripkoliklerin belasını versin, evlerine coronavirüs salsın. Amin. Çok içten.

Azıcık ya 5 mikrogram olgun kız, bulsam evi arabayı üstüne yapıp evlencem amk.
    6 ... siradan siradam vintage
  2. 2.
    demek ki uzaktan uzağa fingirdenmiyor, el ele değecek.
    2 ... kinamiyo takao
  3. 3.
    Gözden ırak olan gönülden de ıraktır. Evet ırak.
    t. dönemimizde yaşanan pandemi sonucu ayrılan çiftlerdir.
    1 ... kendinden utanan adam
  4. 4.
    karantinada sevgilisinden ayrılmayan kalmaması
    5 -1 ... beyaz guvercin
  5. 5.
    Yalanamadılar ondan.

(bkz: yalap şap olmak)
    1 ... las amores son mentiras
  6. 6.
    Özellikle karantina dolayısıyla aile evine dönmüş ünili çiftlerin ayrı kalması dolayısıyla gerçekleşmiş durum.
    Çünkü insanlar beklemeyi sabretmeyi bilmiyor ilişkiler yalama olmuş. Herkes her an elleşebileceği sevişebileceği insan istiyor aq.
    4 -2 ... cumartesisendromu
  7. 7.
    tesbit gibi tesbit ha şimdi aklı basına geldi heralde arada mesaj atıp yol yapmaya çalışıyor daha çok bekler.
    1 ... minmimeranim
  8. 8.
    Ulan bi' benim beğendiğim beyefendi ayrılamadı herhalde. Hatta eskiden sevgilisinden bahsetmekten imtina ederdi şimdi daha çok bahsediyor ahdhfs.
    Valla yürümedim, yürüdüm de fren mekanizması olarak kullanıyor desem o da mümkün değil. Gayet ciddiyetle cold bitch takılıyorum.

Özet: bunun da istisnası beni buldu amk.
    1 -1 ... lxiit
  9. 9.
    hayat kızlara güzel instagram da bir fotoğraf paylaşsa onlarca kişi mesaj atıyor.

yalnız kalması da imkansız illa ki birini seçip konuşuyor.
    1 ... ernesto doqukan guevara