bugün

Sayesinde diziler bitirdiğim, insan görmediğimden dolayı güzel güzel geçip gidiyor.
görsel
görsel
görsel
görsel
Delirmemeye çalışıyorum ama çok zor.
sorduğunuz için teşekkürler. bok gibi geçiyor lan. hayatımın en kötü günlerini yaşıyorum resmen bok gibi. Ot bile daha anlamlı yaşıyor benden.
Pubg, yemek yemek, pubg, televizyon sarmadı pubg.
Cok sıkıcı, bakalim ne kadar surecek.
Dünün aynısı.
sokaklarda rahat rahat gezdiğimiz günleri, hayal ve murat ederek.
başlarda iyiydi hatta hoşuma bile gitmişti. işlerimi evden görecektim, sabah erken kalkmayacaktım falan filan. ama yavaş yavaş psikolojim bozuluyor sanırım. eskiden sıradan gördüğüm çok şeyin aslında büyük nimet olduğunu düşünüyorum. kıymetini elimizden gidince anlıyoruz.
görsel
Geçmiyor artık,
tıkandı ;
Her hafta berbere giden adamdım, kurallara bu kadar uyduktan sonra coronadan değil ama traş olamamaktan öleceğim ondan korkuyorum.

Kanunlara karşı gelip eve kaçak berber çağırasım var kuzum..
Hiç güzel geçmiyor iyice kapandım kendime anlatacak Anılarım bitiyor. insan içine çıkıp üç beş anı biriktiren bir insanım ben. Şu anda tek anlatacağım şey karşıdaki kemal amcanın dakikada on kere balkondan diğer balkona geçmesi. Hofff.
karantinadan önce de yüzde yetmiş beş oranda asosyal takıldığım için normal hayatımdan çok da farklı geçmiyor aslında . animedir,dizidir takılıyok işte *
sadece luppo eksik, böyle karantinaya can kurban.
bir süre de olsa, erkenden kalkmak zorunda olmamak çok güzel şey.
Ben zaten asosyal bi insandım hiçbir şey değişmedi hayatımda. Teşekkürler lanet olası asosyal hayatım.
Kimseye etmem şikayet. Geçiyor bir şekilde, sağlık olsun. Covid hastalarımız var, korka korka işe gidiyoruz. Evimizde sevdiklerimizi öpmeyi bırak sarılamıyoruz, Uzak duruyoruz, ayrı ayrı oturup acaba kaptım mı, ya olanlara da geçer se diye düşünmekten Uykularımız kaçıyor. Dua edelim de bu günler çabucak geçsin ve eski günlerimize kavuşalım. Her gün sağlığımız için şükredelim. Tırnak uçları ile Hayata tutunan covid hastalarımız da şifa bulur umarım.
https://m.youtube.com/watch?v=HDIBU25z6X4
Muhteşemden öte geçiyor çok şükür,
Bugün de tavan boyasında kaç ton farkı var denklemini çözmek için çaba sarfettim.
görsel
şahsım adına son günlerde tahammül sınırları aşılmaya başlanmıştır.

hani tamam bir şekil sineye çekiyordum, okumadığım şeyleri okurum izlemediğim şeyleri izlerim falan kandırıyordum kendimi, artık ciddi manada balkona çıkıp "haaayııııııııııııııııır" diye bağıracak noktaya geldim.
görsel
Başlarda resim çizebiliyor, kitap okuyabiliyor, izlediğim şeylere odaklanabiliyordum. Eeh ama çok sıktı artık. Valla yıldım. Ne zaman biteceği belli olsa katlanabiliriz bence ama böyle zor.
kendi adıma konuşmak gerekirse geçen sürede kendi kendime konuşmada ustalaştım.

yalnızca durum bildirimleri yapmakla kalmayıp (örn. ayy kahve çok sıcakmış, ne biçim şarkı ya bu vb.) artık ismini mono-diyalog koyduğum kendi kendine çift taraflı şekilde konuşmayı da keşfetmiş bulunmaktayım. Kendi kendime bugüne kadar yaptıklarımdan on kat iyi espri yapıyor ve bu muazzam esprilere bir saat güldükten sonra yanımda kimse olmadığı - esprimi kimse duymadığı için hafif hüzünleniyorum.

bundan bir sonraki adım delirmek diyorlar ama, hayırlısı.
Kahve viski bira Üçlüsüyle haberleri takip ederek geçiyor. Arada manzara kitap o kadar, çok sıkıcı.