1. 1.
    Şu zor günlerde işleri durma noktasına gelen taksici eşrafını unutmuyoruz.
    Saat 20:00’de hep beraber cama çıkıp ahahahahahaha diye gülelim ve kendilerine moral verelim.
    Oley
    26 -2 ... sozleriyle alkis alan yazar
  2. 2.
    dünya durmuş, herkes kirasını nasıl ödeyeceğinin derdine düşmüş, taksicilerin yaptığına bak. bir siz yaşıyorsunuz zaten bu dünyada değil mi? iyice suyunu çıkardı bunlar da.

zorluğu herkes çekiyor, birileri kulaklarına fısıldamalı.
    4 ... hamamci
  3. 3.
    zorluk çekiyorlarsa taksilerin kaportalarını yiyebilirler. o bitince de asfalt kemirsinler. inşallah süründüklerini görmek de nasip olur.
    6 ... comarlara fisildayan adam
  4. 4.
    haydi tekrar taksicilerimiz için.
    Ahahahahahaha
    1 ... sozleriyle alkis alan yazar
  5. 5.
    karantina günlerinde taksicilerin zorluk çekmeleri
    3 ... karton toplayan cocuk
  6. 6.
    bütün sektörler sıkıntı içinde ama kısa mesafe almadılar diye taksiciler ölsün kafasını da anlamak mümkün değil. illa birilerine anlamsız nefret duyacak mısınız ?
    -4 ... sevgikelebegi
  7. 7.
    Zamanında carptiklari (parasını) turistlerden aldıkları paralar yeter onlara..
    1 ... diablo1987
  8. 8.
    bugün taksiye binmek zorunda kaldım saat on iki falandı. nasıl kibar, nasıl nazik.

kısa bir mesafe olmasına rağmen hiç sesini çıkarmadı, güler yüz gösterdi.

önceden de bu tip taksiciler vardı elbet ama. bu corona virüsü epey hırpalamış taksicileri.

o kibirli hallerinden eser yok.
    2 ... gogocu
  9. 9.
    son 1 saat 20 dk.
    ... sozleriyle alkis alan yazar
  10. 10.
    Aynı yolu 3 farklı taksiyle bambaşka ve uzun yollardan gittiğimde ben de çok zorluk çektim.
    "Beyefendi buradan dönmeniz gerekiyor!" ifadelerime "buyur gel sen sür biliyorsan" minvalinde cevaplar aldığımda da biraz zorlandım.

Bu süreçte en az hassasiyet göstereceğim meslek grubudur.
    4 ... hishekimi