1. 1.
    Nobelli sanatçı şair pkp'nin, karantina günlerindeki sevgiyi, yaşamı anlatacağı son romanı.

Bu da dünya klasikleri arasına girer kesin.
    3 -1 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
  2. 2.
    bir arkadaş anlatıyor.

Markete gittim kadının biri raftaki bütün makarnaları tek tek değil, koluyla sıyırarak arabasına doldurdu. "Başkasının da ihtiyacı vardır belki" dedim "Ne diyon be salak" dedi bir şey diyemedim. Kasaya geçtik, sınır varmış, söylene söylene bırakmak zorunda kaldı.

Bu kadın gibi kendinden başka kimseyi düşünmeyen benciller yüzünden alacağım neredeyse hiçbir şey kalmadığı için birkaç market dolaştım. Hepsinde aynı manzara vardı. Sadece 10 parça şeyi 4 farklı marketten alabildim.Böyle geçici bir kriz bile bencil stokçuları, karaborsacıları ortaya çıkardı. Savaş gibi daha uzun ve şiddetli krizlerde neler görürüz Allah bilir...
    11 ... sevgikelebegi
  3. 3.
    Tane fiyatı 5 liraysa yap 2+ taneyi 120 lira bak bakalım öyle beşer onar alabiliyorlar mı...
    1 ... flat head
  4. 4.
    bazı dünya şehirlerinden görüntüler... yorumsuz...

karantina günlükleri
    4 ... sevgikelebegi
  5. 5.
    Ortalık çok gergin.

karantina günlükleri
    1 ... cay tozu
  6. 6.
    Valide ve peder ayrı mekânlarda sürekli olarak telefonla konuşuyor, oturma odasında ağır yaşamlar'ı seyredip siyah çekirdek yiyorum.
    ... onuncu doctor who
  7. 7.
    Evdeyim biraz kendime bakayım dedim tüm online satış yapan mağazalara bas bas paraları diye havaya saçmak suretiyle 1500 liraya yakın harcama yaptım.

Oturduğum yerden yine bir boklar yedim ben ya, olm inşallah ölmem ya.

Fönlü öleceğim falan derken keriz gibi alıp alıp etkilerini göremeden geberip gitmek de var işin ucunda.

Allam sen konuyu biliyorsun yarabbim, amin.
    1 -3 ... olu taklidi yapan mumya
  8. 8.
    12:30 uyanış
    Yemek
    Yemek
    Yemek
    Yemek
    21:00 doktor alkışları
    Yemek
    Yemek
    23:00 yeni vaka ve ölü sayıları
    Yemek
    Yemek
    Yemek
    03:30 uyku

(Arada değişik şeyler de yapıyorum tabii. Sağ tarafıma çok yattım deyip biraz da soluma dönüyorum.)
    34 ... tutunamayanlardan biri
  9. 9.
    bi ara hicbir sey yetistiremedigim icin keske hayat dursa demistim. durdu resmen ve ben islerimi sirayla yapiyorum. yarim kalan is cok canimi sıkıyor. hepsini siraya koydum. karantina bana ilac gibi geldi.
    10 ... hipotalamusumkayip
  10. 10.
    karantina günlükleri
    Bizim ev(temsili)
    12 ... kingdom of heaven