1. 1.
  33 yazardır. tam ismi karanlıkta 33 yazar korku öyküleri antolojisi olan tek cilt kitaptır. içinde Guy De Maupassant, Edgar Allan Poe, H. P. Lovecraft, Clive Barker, Stephen King gibi ustaları barındırır. hepsi de birbirinden müthiş gotik korku eserleridir.
  1 ... chazsmyr dhuunyl
 2. 2.
  joseph sheridan le fanu, amelia ann blanford edwards, bram stoker, william wymark jacobs, saki, ambrose bierce, guy de maupassant, montague rhodes james, david herbert lawrence, algernon blackwood, carl jacobi, ernst theodor amadeus hoffmann, edgar allan poe, arthur machen, thomas burke, seabury quinn, howard phillips lovecraft, clark ashton smith, manly wade wellmann, robert ervin howard, august derleth, robert bloch, frank belknap long, raymond douglas bradbury, robert aickman, richard burton matheso, charles beaumont, harlan ellison, ramsey campbell, dan simmons, clive barker, stephen king ve david niall wilson'ın; yeşil çay, hayalet posta arabası, yargıcın evi, maymun pençesi, gabriel-ernest, tepedeki müzik, kapalı pencere, duvarın ardında, bir düş müydü?, horla, alınyazısı, favori: tahta at, söğütler, yem, kara satırlar, falun madenleri, bir kayalık dağ öyküsü, beyaz tozun öyküsü, kara avlu, tantavul'un şakası, hayalet çiftlik evi, adsız kent, ulthar'ın kedileri, öteden gelen avcılar, inanç hep sürer, cehennem güvercinleri, panjurlu ev, yolu açan, kemancının ücreti, denizdeki ikinci gece, cüce, içerdeki oda, büyük sürpriz, birinci yıldönümü, kan oğlu, bayan gentilbelle, toplanma yeri, o küçücük bir kız ve annesinden ayrılamaz, şahmaran, gece seansı, styx irmağı ters akar, korku, yağmur mevsimi, güneşte bir mum adlı öyküleri bünyesinde barındıran okumaktan büyük zevk aldığım hatta bu zamana kadar okuduğum en güzel eserlerin ve yazarların bulunduğu muhteşem seri
  ... jack daniels
 3. 3.
  harika bir seri olmakla beraber tek cilt halinde de satılıyor.bunun dışında her ne kadar öznel bir konu da olsa,yazarların en korkunç ya da en iyi öykülerini vermiyorlar,en azından hepsinin o şekilde değil.favorim ise kara avlu.
  ... wintrygreen