bugün

çocuklardan birinin adını recep, diğerininkini tayyip koymuşlar.

allah razı olsun suriyeli kardeşlerimizden, dini bütün bir türkiye için ellerinden geleni yapıyorlar.

http://www.hurriyet.com.t...a-dogum-yaptilar-40594373
hamdolsun sünni arap kardeşlerimiz rahat rahat doğuruyor.

bu bir destandır.

millet iradesi bunu istemiş ve oylamıştır. hayırlara vesile olsun.
hiç şaşırtmayandır.

dün bir rahatsızlığım yüzünden kadın doğum hastanesindeydim . hastaların çoğu suriyeliydi. biri karnında, biri elinde, biri sırtında dolaşıyorlardı. çoğu reşit bile değildi. vicdan, insanlık tamam ama bu cehaleti sorgulamak ve durdurmaya çalışmak lazım. insan acısın mı kızsın mı bilemiyor.
bir düşünün, savaş mağdurusunuz. bir ülkeye sığınıyorsunuz.

ne olacağınız belli değil. ertesi gün ülkenize postalanma ihtimaliniz bile hep var. ama siz ısrarla çocuk yapıyorsunuz. büyük cesaret doğrusu.

(bkz: korunma yöntemleri)
iğrenç, suriyelilerden midem bulanıyor.
Ortadogu'ya kan lazim ölüm lazim sefalet lazim he bunlar olmasi içinde insana gerek var o yüzden daha çok dogum olmasi gerekiyo.
vay anasını tavşan gibi ürüyorlar bunlardaki libidoya hayranım. yemeklere ne katıyor bu suriyeliler ?
Üremeye gelmişler. Başka bir şey değil.
kocaları mı, kendileri mi yoksa hep beraber oturup anlaşarak mı denk getirmeye çalıştılar diye merak etmedim değil.
matematiği kuvvetli olanlar bu olayın olasılık hesaplarını yaparlar artık.
Şüphesiz ki bunlar işte size göstermeye çalıştığımız birer mucize: analı kızlı.
Yalan haber araştırdım. Olay Konyamızda meydana gelmiştir. Tabi malum suriyelilerin çoğu konyada yaşayınca kendilerine ait bir sokak bile olunca ne yapacaksın şaşırmadık. Tabi devlet bakıyor ya doğursunlar tabi!
ırkçı pezevenklerin hemen saydırdığı, kadına ve anneliğe saygı deyince mangalda kül bırakmayan, ırkçılık deyince "biz ırkçılığa karşıyız dedikleri", ama Türkmen olduklarını öğrendiklerinde yüzlerinin bile kızaracağını zannetmediğim, Türkmen, Türkoğlu Türk anne-kızdır. burada ırkçılık yapan çoğu orospu çocuğundan daha Türk, ve bu topraklarda yaşama hakkına çoğundan daha fazla sahip, bu vatanın öz be öz insanlarıdır.
bugün haberlerde izleyip oha dediğim haberdir. hamilelik süreçlerini bile beraber geçirmişler. çok garip geldi ben annemle beraber hamile hamile dolaşsam bana gülerler. işin ilginç tarafı çocukların birinin ismi recep diğerinin tayyip olması..