bugün

karaktersiz insanların genel özellikleridir. söz verir kesinlikle yapmaz. bir nesne ister abi hemen getiriyorum der bir sene sonra getirir. kredi kartınla bir şeyler alırsın paranı vermez. çünkü karaktersizdir.
bir düşüncey kendi düşüncelerini doğru tek ve gerçek niteledirenlerdir. ve başkasının düşüncesini kabulenmek, duymak yada gerekçesini bilmek istemeyen insandır. tabi kendi düşüncelerinin kabul ettirmek istemeliride en belirgin özelliklerindendir.
söz verip tutmaz, emanete hıyanet eder ve yalan söyleyip arkadan konuşur.
söyledikleri ile yaptıkları birbirini tutmaz.
insanların kendilerini hakkında ne düşüneceğini önemsememek, umursamamak ve yüzsüzlük.
sözünde durmama
söylediği ile yaptığının uymaması
her zaman kendi menfaatini düşünme
değer yargılarının olmaması
taklitçi olmaları.
genellikle karakterleri yoktur.
uzman değilim lakin gördüğüm olay şu bi insan çok duygusal yada çok mantıkçı davranıyorsa bi karaktersizlik durumu oluyor zira ortayı bulamayan insan yalpalıyor ve abuk sabuk davranıyor karakteri ya çıkarları yada duyguları yüzünden gelgitler yaşıyor bana göre tabi bu çıkarım.
bence karaktersiz insanin özelliği olmaz ondan karaktersiz denir. ne durumda ne yapacağını kendiside bilmez.
başta yalan söylemek en sevdikleri iştir. karşındakileri salak yerine koyarlar ama aslında tersi olur. her seferinde inanılmayacağını bildiği halde hala kendince oluşturmuş olduğu yalana inanıp millete de kabul ettirme çabasına girer. bunları yaparken de gayet de rahattır. Hal böyle olunca diyecek pek de bi şey kalmıyor yani. Adı üstünde karakter-siz.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.