bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    karakterli, edepli, erkeklere öküz gibi veya yan gözle bakmayan asil kızdır. sayıları azalmıştır. yaptığım istatistiklere göre genelde tayt, dar pantolon veya kıvrımları çok belli eden kıyafet giyen kızlar fikir zikir eşitliğinden dolayı bu gruba girmemektedir. hele aileler bu devirde kızlarını adeta çayıra saldıkları ve kızlar edepsiz içeriklere maruz kaldığı için bu devirde zor bulunan kız ve kadınlardır. anca insanın içinde olacak.
    3 -6 ... anambunelan
  2. 2.
    insanların aklından geçenleri bacaklarına çektiği kumaş parçasının darlığıyla bağdaştıran insanın zihinleri değerlendirerek bulması gereken kızdır.
    4 -2 ... seffaf lens
  3. 3.
    Dürüst kızdır. Bakışlarından anlarsınız zaten karakterli olup olmadığını. Nettir. Boyun eğmez kolay kolay. Sevdiği erkek için gerekeni yapar. Kendini gururun oyuncağı yapmaz. Yerine göre sevimlidir. Yerine göre asidir. Nesli her geçen gün tükenmektedir yalnız. Bulabilene helal olsun demek gerek.
    2 ... interpolls
  4. 4.
    şerefine içilesi kızdır.
    1 ... heterojen sivi sabun
  5. 5.
    Ruhsal çıkarı ve egosu ortaya çıkana kadar ki kızdır. Ortaya çıktığı an, ben özgürüm triplerine girdiği an durum tam tersl seyir alacaktır.
    1 ... cinsiz tonik
  6. 6.
    bana paradan etkilenmeyen bir kız gösterin, ben de size karakterli kız göstereyim.
    ... anambunelan
  7. 7.
    uzun uzun oturup sohbet edilmesi gereken kızdır anketler aptal zihinleri test eder yalnızca ve kimse hakkinda peşin beyanatta bulunulmamasi gerektiginin bilincinde olan karakterini kumaşa sarmayan kizdir.
    ... the do