bugün

karakter bir meziyet olmadığı için olması gerekeni talep eden kızdır.
pere lezim pere pere.kapilmayan onca erkek var ama para begenilmiyor.sos mayonez de ister misiniz hanımefendü.
bir faydasını göremediğim özellik, tam olarak nedir karakterli erkek açılımına ve nasıl anlaşıldığına bağlıdır.
Varligimla olusturdugum hede.
Para umrumda bile değil.. Sağlam bi insan olsun.. Parayla saadet olmuyor.
Benim. Net.
karakterli kızdır. severim.
Karakterli erkekle ciddi düşünür vermez. Aynı anda piçlere verir dolanır.
en sevdiği hobisidir aynı zamanda, onun dışında piçlere verir.
Bütün kızların arayıp da bulamadığı ender rastlanan bir özelliktir.
Kaç karakter seviyormuş?
Karaktee noksanı kızlarin istedigi erkek.
yalan söyleyen kızdır yalan söyleyen kızdır yalan söyleyen kızdır.
olması iyi olan kızdır.tanışmak isterim böyleleriyle
pek fazla bulunmayandır. kendisini başkasıyla aldattığını bildiği halde birlikte olanlar var lan, hem küfür ediyor başkalarıyla işi pişiriyor diye hem devam ediyor ilişkiye. müstahak sana bacım müstahak.
yollu değildir galiba, böyle tak diye etiket yapıştırmaya bayılıyorum.
karaktersiz sevenlere oranla daha az üzülen kızdır. karakter tespiti yapmayı bana da öğretmesini temenni ediyorum...
En çok balık karakter seviyordur.

Karakterli adam var da biz mi sevmedik? Biz de bilirdik karakterli adam sevmeyi hepsi yalancıydı evde kaldık.
75 level full chitin set erkek arıyordur. birileri ks atmadan kapılmalı, beni duyuyorsa eğer tp atsın. 4444444

bufflanası kız.
kesinlikle en onemli kriter karakterdir. yalan soyleyip ihanet edecekse, aldatacaksa, seviyorum diyip sevmeyecekse napayim adonisi baklavayi arkadas.
Aklı başında olup, hayatı toz pembe görmeyendir.
kırk karakter sınırına takılır.
çok şanslı bir kızdır kaybetmemelidir.
Samanlıkta iğne aramaya benzer.
olması gerekeni gerçekleştirir. karaktersiz erkek mi olurmuş? oğlan denir onlara 0-15 yaş aralığı zihniyetinde hareket eden.