bugün

(bkz: geçmiş olsun)
(bkz: burnun büyük mü)
(bkz: bize fındık/çay gönder)
malmısın yavrum karadeniz bir il değil diye tepki veririm.
siz hiç istanbullu birinin marmaralıyım dediğini duydunuzmu ?
pek dikkat etmediğim ve pekte sikimde olmayan tepkilerdir.

yalnız karadenizliye benzemeyen esmer biri olduğum için "aaa ooooo uuuu hadi ya hiç benzemiyorsun" diyen oldu.
" ikileee ! " şeklindedir.
Şu öğleye kadar çalışma meselesi var ya hani. işte o döner durur.
Bunların anasında değil ebesinde bile tüfek var .. uzak durmak lazım hacım. Kızına değil oğluna bile gözün kaysa ..nikahı bastırırlar ..adamı top yaparlar vallah.
ya neresinden denir
ya sütlaç hamsi köfte kurufasulye muhabbeti döner
ya sizin oralar da yeşil filan ama yokuş yağmur çok ve abi derler
ya batuma gittin mi fena iş dönüyormuş orada diyaloğu olur
ya da sizin oranın adamı da çabuk sinirleniyor a gelir sohbet... gibi gibi işte.
inşallah of veya ilçelerinden değildir yine bir şizofrenle uğraşmasak bari tepkisini veriyorum genelde.

artvinlileri severim, giresunlular alucra dışında normal insanlar, orduluların bir zararını görmedim, samsun delisi de çok akıllısı da...

yani şahsen böyle tepki veriyor bünyem...
aptal aptal her kelimenin sonuna da eklemeleri, elleri havaya kaldırıp horon tepmeye çalışmaları, saat 12 ' yi geçti mi sözleri, uy haçan da gibi kelimeleri söyleyerek saçmalamaları. çok komiksiniz a. koyim bravo.
Ebemi sikiyorlar.
Bazı tepkilerdir.
Çorumluyum denilince verilecek olan tepkilerden çok daha ılımlıdır.
''yani göçmen değil misin? hani bulgaristan falan?''
değilim işte amk zorlama ya.
"hasss..ir yeaeae" tepkisidir. ulan tamam tipim benzemiyor kabul şive falanda yok doğma büyüme istanbulluyuz ama ayıp oluyor sürekli bu tepkiyi vermenizde..
Ha uşagum ha gel horon edelum az kendumize geliriz.
aralarında çok kaldığım içim 100 metre öteden nereli olduğunu anlarım

bir de sorarım, nereli olduğunu, artvinlilerin biraz da olsa insan olma ihtimali vardır.

diğerlerini gördün mü o mekandan uzaklaş. (bkz: şeytanın arka bacağı)
inadınızı sikeyim.
'Haçan pür esensör yaptum ha bureya ema peğenmedü pizim gariiiüü'. Muhabbetlerinden bir bukledir.
güncel Önemli Başlıklar