1. 1.
  Uyy haçan daa ile başlayan triptir.
  3 -2 ... hakan yavas
 2. 2.
  farklıyız çünkü.

  karadenizin en büyük şehri trabzon üzerinden konuşmak gerekirse, neredeyse bütün şehir trabzonsporlu. siz hangi takımlısınız? fener mi, gs mi? hll.

  demek ki karadeniz insanını farklı kılan bir şeyler var. asillik mi dersiniz, asilik mi, tutku mu, sadıklık mı, sabır mı ona siz karar verin.

  edit: büyük bir şehir olma kriterinin yüz ölçümü olduğunu sanan sığırları göstermiştir hahahaha hiç güleceğim yoktu. konya türkiyenin en büyük şehridir o zaman hahahah abi çıldırıyorum.
  6 -24 ... saplamaci
 3. 3.
  özellikle trabzonlular karadenizin en büyüğünü trabzon sanıyor görüldüğü üzere. samsunun yarısı kadar bile değilken. farklılar tabi aq baksana. düzgün türkçe konuşmaya dilleri dönmüyor bide.
  bayım dili dönmek ayrı yazmak ayrı. evet. ayrıca tarihten örnek vereceksek bozok başlı başına sancakken çorum şimdi yozgattan daha büyük. izmir de manisaya bağlıyken şimdi daha büyük galiba. yanlış biliyorsam doğrusunu gösterin. evet.
  Yüzölçümünden bahsetmediğimi anlarsınız sanmıştım ama olmamış. O zaman ukrayna almanyadan daha mı büyük.
  7 -5 ... baba kreyzi
 4. 4.
  tüm karadenizlileri kapsamayan triplerdir. trabzon rize giresun ordu dörtgenini kast ediyorsanız tamam. onlara sorarsan biz kastamonu, sinop, samsun ve zonguldaklılar karadenizli bile değiliz *

  oraların kafası farklıdır he deyip geçeceksin. tartışırım ben bununla dersen yanılırsın. 15 senedir doğu karadenizli insanlar ile beraber çalışıyorum aldıkları nefesten söyleyecekleri şeyi anlamaya muktedir hale geldim hesap et.
  3 -3 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  fıkralara konu olduklarından ötürü gerçekleşen hede.
  yani kendi ırkıyla dalga geçilmesine gülüp bir de bunu tv programına yansıtıyorlar.
  oysa bu insanlar karedenizin, kuzeyin bekçileridir, yiğitlerdir.
  ne diye fıkralarda salak gibi anlatılmış hayret doğrusu.
  1 -1 ... kafam bir milyon
 6. 6.
  Fıkraları bile farklıdır. Temelden başka var mı ingilizi fransızı almanı göt eden? Yok. Yani.
  2 ... royall stars
 7. 7.
  Crazy kidslerdir.
  1 ... nikimyokki
 8. 8.
  acayip insanlar. çalıştığım ofiste benden 2 yaş büyük bir kız çalışıyor. ben yeni mezunum, onun da bir iş tecrübesi var bizim şirkete benden sonra başladı. Eynesil mi ne memleketi daha önce duymadığım bir yer. Trabzon'a daha uyumluyuz biz bilmem ne diye kafa sikiyor. kızda nezaket böyle eksilerde falan. bankadan rapor göndermemi istiyor mesela şunu göndersene. çakmak isteyecek çakmağını versene. uyardım birkaç kez bu benim şivem diyor. lan şive dediğimiz şey böyle haçan falan değil mi? eğer bu sendeki ayılıksa sikiim öyle şiveyi. ben mesela Bulgaristan muhaciriyim, ıııyyy falan yapıyor böyle. daşşaamızı mı yesen sen bizim acaba?

  bunun haricinde harbiden Trabzonlu olan arkadaşlarım da var, hiç bunun gibi değiller. ama sanırım başlığa uygun olan ofiste de örneğini gördüğüm gibi kendini farklı sanan grup da var. ne diyeyim ki, çok boş yaptım yine. elveda sözlük.
  3 -1 ... koalayim olum ben
 9. 9.
  trip değil farklılar zaten. dünyanın en özürlü insanından bile daha özürlüler. tarif edemediğim bir tuhaflık var, birbirlerine hem tip olarak hem de kafa yapısı olarak yani aptallık olarak çok benziyorlar. milliyetçilik taslıyorlar ama alayı atatürk düşmanı.
  1 -1 ... realdeal
 10. 10.
  --spoiler--
  karadenizin en büyük şehri trabzon üzerinden konuşmak gerekirse, neredeyse bütün şehir trabzonsporlu.
  --spoiler--

  Hem mal hem çomar.

  Samsun trabzonun 3 katı.
  6 -2 ... ucan daire baskani