1. 1.
  (bkz: karadenizliler sizdeyiz)
  8 ... yazar ne yazar
 2. 2.
  Trabzonda hdp için yürüyüş yaptığınız vakit yediğiniz dayak az gelmiş anlaşılan. 1 kasım seçimi içinde bir yürüyüş düzenlemek ister misiniz? Yok sağ olun biz almayalım.
  19 -5 ... olumdenoteyekoyinsaettim
 3. 3.
  (bkz: provokasyon) calısmalarının sonuca ulasmakta oldugunun gostergesı provokasyondur.
  5 -1 ... primogeniture
 4. 4.
  Karadenizli değilim ama oraya hep birlikte gelirlerse analarınızın ellerinden öperler sanırım.

  Hewal beyanı.
  15 -4 ... karluk
 5. 5.
  Şunu izlemenizi rica ediyorum.

  (vid:#121226)
  4 -2 ... february 18
 6. 6.
  deli saçması bir cümledir.

  karadenizliler korkaktır diyen ya hiç karadenizli görmemiştir ya da "korkak" kelimesinin sözlük anlamı konusunda kafası karışıktır.

  sizin gibi köpekler ve köpek seviciler karadenizlilerden bahsedecek kaliteye dahi sahip değildir. asıl korkaklık karşılarına çıkamayacağı insanları sivilde arkadan kalleşçe vurup şehit edenlerinkidir. sabahtan akşama kadar eşek sikip, kaçak elektiriğinizi çekmeye devam edin siz. pis ağzınıza da karadenizlilerin adını almayın...
  14 -2 ... babbaboo
 7. 7.
  karlıova da sabah namazı kılmıştık .kahvede çay içerken nereli olduğumuzu sordular trabzon lu olduğumuzu söyledik .aynı bu tantana oldu .kürtleri sevmezsiniz şudur budur ,defolun pislikler falan 5 kişiydik karşı koyduk daha ileri gidip hakaret ettik paşalar gibi çıktık .fiske bile yemedik .
  9 -2 ... dinazorus
 8. 8.
  götünüz yiyosa siz gelin karadenize . pardon siz gelemiyodunuz demi swh
  11 -2 ... gecti baharim sondu bile bile
 9. 9.
  kendi vandallıklarını itiraf eden etnik artık beyanı. ne olacak? gittik g.doğuya, dedik ne mutlu turk'um diyene diye? sonra? darp? tehtit? yaralama? zaten bunları doğu ve g.doğu dışında da yapıyorsunuz ve biz sizden en çok bu yüzden nefret ediyoruz zaten. g.doğuya gidince tek fark siz bu hayvanliklarınızı yaparken etrafınız kendinize benzeyen guruhla dolu olacak. hayvanlıgınız değişmeyecek.
  4 -2 ... zenginuyak
 10. 10.
  bu hdp li dostun adı soyadı da olmalı,
  aynı dost hırsıza oy vermem, yallah akape de demeli.
  2 ... pilihozlu haci baron bey