1. 112.
    Egoları tavan yapmış karadeniz kızları.
    1 ... bellator sine metu
  2. 111.
    Doğulu kızlardan uzun ve güzel olurlar. Hemde öyle böyle değil maşallah. Değil topuklu giyse sandalyeye çıksa yine onların selvi boyuna yetişemezler.
    Dipnot: ırkçılığı hiç sevmem ama kafkas insanının farkı ortada.
    4 ... zeytingozlum
  3. 110.
    samsunlu olanları biraz biraz

(az da olsa medeniyet görmüşü vardır)

hele doğu karadenizli olanı ?

aman diyim aman

(doğulunun adı çıkmış)

yalnız yiğidi öldür hakkını yeme

d karadenizin kadını

erkeğinden daha mert olur.
    ... lord of the pilihoz
  4. 109.
    Her insan kendine hastır. Ordulu başkadır, trabzonlu başka, samsun başka. Hepsi laz değildir. Fiziki özellikleri geçecek olursak inat, sinir , dikbaslilik biraz olabilir.
    2 ... giden gider
  5. 108.
    PilihoZ'da vardır biri
    Kalçalari offf dipdiri,
    Canım ve elimin kiri,
    Feda olsun sana güzel....
    3 -1 ... marcus tullius
  6. 107.
    Bizans kızlarıdır. Severim.
    ... n dakota
  7. 106.
    sebepsiz çekindiğim önyargı ile baktığım kızlar. adamın dumanını attırır, emdiği sütü burnundan getirirler gibi geliyor. normalde hiç karadenizli kızla samimi olmadım bu duygu ve düşünceye nerden kapıldım bilmiyorum. sinirli ve kavgacılar gibi.
    1 ... minmimeranim
  8. 105.
    burda yazılanlara göre karadenizli değilim sanırım. muhafazakar bir aileye sahip değilim dolayısıyla ben de değilim, esmer olurlar denmiş aksine istemeyeceğim kadar beyazım fakat hakikaten sinirliyiz. hatta bu sinirin beni erken öldüreceğini düşünüyorum. çapıma bakmadan, hiç düşünmeden herkese kafa tutabilecek bir sinir. hem kalbi yorar, hem de bir gün bir dayak yerim, feleğim şaşar. inş şaşmaz...
    5 ... wendy webster
  9. 104.
    Bir macır kızı degildir.

(bkz: muhacir kızı)
    2 -1 ... imroz
  10. 103.
    Kastamonulu olduğum için kendimi içlerine zor dahil ettiğim topluluktur. Evet çünkü batı Karadeniz üvey evlat. Batı Karadenizliler püü kaka.
    1 ... grenli film