1. 42.
    zekamıza laf etmiş olan eleman, olmayan aklını alırım. bence çok konuşma *
    22 -5 ... ruyanin huzuru hazretleri
  2. 91.
    Şimdi beyler ve hanımefendiler;

Ben de Karadenizli bir kızım, söylediklerinizden yola çıkacak olursam ne aşırı bir egom var ne de yamuk bir burnum. Ayrıca bakımsız bir insan da sayılmam ve Bakımsızlığını da görmedim Karadeniz kadınlarının. Şimdi inatçılık konusunda geldiğimizde ise kesinlikle ve kesinlikle çok haklısınız inadın alası var, asabiyet mi ta kendisi, renkli gözler ve beyaz ten orjinal genlerden geliyor.Fakat bunun dışında geriye kalan şeylerin hepsi genellemelerden uzak olması gereken şeyler, çünkü bunu kişinin kendisidir.
    10 -1 ... neverwantanyhopetofuckingworld
  3. 1.
    sevdiğimiz kızlar.

ve anlaşılan bazılarına sağlam tekmeyi vurmuşlar ki iftira politikaları baş göstermiş.
    11 -2 ... sadee
  4. 8.
    neşeli, eğlenceli, sıcakkanlı, hırçın olur. çok üstüne gelinmesinden hoşlanmaz, damarına da basılmasından hoşlanmaz. inadı tuttu mu kaçın.
    not: korkmayın ısırmaz huyuna gitmesini bilin yeter ki.
    6 ... pembeseker
  5. 102.
    burda yazılanlara göre karadenizli değilim sanırım. muhafazakar bir aileye sahip değilim dolayısıyla ben de değilim, esmer olurlar denmiş aksine istemeyeceğim kadar beyazım fakat hakikaten sinirliyiz. hatta bu sinirin beni erken öldüreceğini düşünüyorum. çapıma bakmadan, hiç düşünmeden herkese kafa tutabilecek bir sinir. hem kalbi yorar, hem de bir gün bir dayak yerim, feleğim şaşar. inş şaşmaz...
    5 ... wendy webster
  6. 17.
    haçan herbiru birbirundan cüzel olan çizlardur.

aynı dili mi konuşuyoruz ne?
    6 -1 ... maymundan geldim haberler iyi
  7. 6.
    ani sinirlenirler , cana yakin olurlar , hareketlidirler.
    5 ... busi
  8. 15.
    Tersi pistir. Artistlik yapmamak lazım. Genel özellikleri ise güzel olmalarıdır.
    4 ... turkcekaraktergirmeyiniz
  9. 69.
    Uzanamayanlar murdar demeye çalışmışlar... ama uzanamadıklarını çok belli etmişler...
    4 ... kralzeus
  10. 2.
    hası da vardır kötüsü de vardır dediğim, çoğunlukla çalışkan,gözü pek, hamarat kızlardır.
    4 ... deepsilenceofwhat
  11. 85.
    Kezban oğlu kezbanlar.
    Sevdik de ne oldu karşılığını alamadık :(
    5 -1 ... lucianus
  12. 107.
    Doğulu kızlardan uzun ve güzel olurlar. Hemde öyle böyle değil maşallah. Değil topuklu giyse sandalyeye çıksa yine onların selvi boyuna yetişemezler.
    Dipnot: ırkçılığı hiç sevmem ama kafkas insanının farkı ortada.
    4 ... zeytingozlum
  13. 47.
    allah-u teala onlarla bir ömür boyu evli kalabileni cenneti ile müjdelemiştir.

(bkz: sabır taşı)
    6 -2 ... kan ve cikolata
  14. 96.
    Çalışkan olurlar. Her iş ellerinden gelir çalışmakta yılmazlar. Evet.
    3 ... oytunkaran
  15. 89.
    arkadaşlar siktirtmeyin şu karadeniz ve karadenizli nefretinizi.

insandırlar.
    5 -2 ... cennessee