1. 1.
    harf sayısı tam yetmediği için orjinali şudur;

''karadenizlilerin erkekliği, ortamda adanalı görene kadardır.'' yazar sarıhuğlar duvarlarında.
    2 -2 ... bu nicki sadece oluler gorur
  2. 2.
    kalbinizi kırmak istemem ama şu hayatta şehir milliyetçiliği yapıp da boş beleş olmayan bir tane bile insan görmedim.
    8 ... kinamiyo takao
  3. 3.
    ikisi de birbirinden beterdir.

hayatımda bir tane adanalı tanıdım. o da uzun kıvırcık saçlı, ağzının kenarında piercing olan biseksüel bir oğlandı. 23 sene adanada yaşamış bi allahın kulu da sen ne ayaksın diyip tepelememiş çocuğu.

gidenler var mıdır bilmiyorum ama pavyonlarda çalışan konsomatris kadınların çoğu doğu karadeniz ve güneydoğu kadınlarıdır. hikayelerini dinleyecek olursanız ya kocası terketmiştir pavyona düşmüştür ya da kocası işsizin tekidir para için karısını zorla pavyonda çalıştıran gavatlardır.

bu bölgelerdeki insanlar biz namus için asarız, keseriz diye elinde silahla dolaşırlar ama sözlükte goygoyunu yaptığınız izmirliler kadar delikanlı değildirler.
    2 -4 ... eddie gluskin
  4. 4.
    bence ankaralılar hepsini döver. biz istanbullular elit ve modern insanlarız. dağlıların birbirlerini dövmelerini erkeklik yarıştırmalarını doğal seleksiyon olarak görürüz. çoğalarak azalın hepiniz.
    ... daikokuten
  5. 5.
    (bkz: eddie gluskin)
    Bütün bölgeleri elestirip sonunda izmir delikanlilarini öne cikarmak da ayrı bir ironi.
    ... gravityy
  6. 6.
    Adana'nın erkekleri ile dans edemez Karadenizliler.
    ... haylaz adam 34