bugün

Doğu Karadenizden batuma uzanan hatta bulunan tüm iller.
samsun ilinin tek geçileceği ayaktır. evet..
ben ayrimcilik sevmiyorum. O yuzden "e" sikki diyorum, hepsi...
Trabzon, rize, ordu ve giresun şampiyonluğa oynar sanırım.
Rizedir Trabzon kompleksinden ölecek hepsi.
karadenizin en itici ili : Trabzon'dur. konu tartışmaya kapalıdır.
her 100 yazardan 102 tanesinin trabzon ve rize dediği listelemedir. varank emmi boşuna çırpınma araya bizim kastamonuyu falan katarak sıyıramazsın hahahahsktr. son 20 senelik iş hayatımın tamamı trabzon ve rizeliler arasında geçti. yüzde yüz sağlıklı insan kanser olur o kadar diyorum.
Trabzon ve rize'dir. 1 ay trabzon'da kaldım ve bu kadar rezil insanın yaşadığı il görmedim.
trabzort tabii ki.
şehrin kendisi değilde popülasyon bakımından değerlendirilebilir. yoksa karadenizin her yeri doğa cennetidir. popülasyon olarak da 1 tane yazıp diğerlerine haksızlık edilmemesi lazım.

trabzon-rize-giresun üçgeni.
Rize başı çeker.
Trabzon ve rize.
Giresun. Adam cikmiyor memleketten. Herkes fetocu.
Malum illeri es geçersek, Çorum gibi.
Neden bilmiyorum Çorumlu olmak saklanması gereken bir özellik gibi.
seçim yapmak o kadar güç ki. daha kolay sorular sorun bize.
Karadenizlinin tırnağı etmiyecek yazarın açtığı başlıktır.
Amasyayı unutmuşsunuz. %90'ı orospu çocuğu, yavşak, kişiliksiz dolu bir yer burası. Etrafıda dağlarla dolu. Köy lan bura. Emekli olunca gelip yaşamalık. Dışarıdan gelen herkes beğeniyor. Gelin bir de bana sorun.
kimse memleketim amasyayı söylememiş .
Tüm karadenizi laz zanneden yazar sıçmığı başlık.
of ve güneysu dahil, arasındaki ilçelerin tümünü kapsayan bölge. hayrat, kalkandere, ikizdere, iyidere, derepazarı. çayeli'nden oyani ilçeler candır.
bölge içinde ayrımcılık çıkartma amaçlı saçma ve sırf popüler olsun diye açılmış başlık ki tutmuş da. batı karadenizinden orta karadenizine, doğu karadenizine tüm şehirleri iyidir Karadeniz bölgesinin. itici olan bu başlığı açan sözde yazardır.
olmayan ildir. karadenizin her şehri güzel her şehri doğa harikası. içerisinde yaşayanlar bakımından değerlendirmek lazım ki ondada karadenizliler dahil çok yüksek oranlarda tek bir şehrin insanı söylenir zaten.
rize ve trabzon.
Trabzon.
inşaat sektörüne bağlı olarak rize'dir beyinlerine beton dokülesiceler.