1. 1.
  şüphesiz samsundur. ensest ilişki baldıza kayma ne bok ararsan bu şehirden çıkıyor. andavallardan bazılara troll der kalem penisli ibneler girin googleye araştırın görün. evet..
  12 -20 ... frank lucas
 2. 2.
  En itici ili trabzon, ilçesi ise kesinlikle of'dur. Aksi iddia dahi edilemez. Evet.
  23 -9 ... sodomlu
 3. 3.
  Rizedir.
  14 -4 ... atanamayan tarihci
 4. 4.
  Kesinlikle trabzondur Nüfusun %85 i felan bildiğin cahil cühela aptal çomar... Bünyesinden nadirde olsa güzel insanlar çıkar !
  14 -6 ... taurnil earfalas
 5. 5.
  Rizedir. insanlarından ve havasından mütevellit. insanlari genelde zengin paragöz ve cimridir. kibirlerinden geçilmez. 7.65lik burunları ile mermiye kafa atacak tipte olmalarına rağmen kendilerinde barbara palvin e bile yürüyecek tip var sandıkları doğrudur. havasına gelince güneş görmeyen yerden işte böyle içi rutubetli insan çıkar.
  7 -2 ... cullen7
 6. 6.
  samsun itici değil de içindekilerin çoğu samsunlu olmaynca yani karadeniz'in diğer şehirlerinden göç aldığı için itici hale getirilmiştir insanları tarafından. en itici karadeniz ili ise şüphesiz ki trabzondur. rize ile kapışabilirler tabii.
  1 ... silikseninbabandir
 7. 7.
  Adını duyunca bile dümdüz küfrettğim Trabzon'dur. Mına kodumun futbol teröristlerinin yaşadığı yerdir. Ondan sonra da samsun ve rize gelir.
  4 -4 ... aslolan fenerbahce dir
 8. 8.
  Hangi il yazılırsa yazılsın birilerinin memleketine toz konduramamasından dolayı eksilenecek entryler kümesidir.
  6 -4 ... pneuma
 9. 9.
  Rize bence net ismi bile sanki bi sey gibi sey gibi. En tatlı ili de Kastamonu gibi. Pidesinden midir artık bilemiyorum ama hep cok cennet gibi gelir.
  3 -4 ... sine i sad pareler
 10. 10.
  Kesinlikle rize'dir. Doğal güzelliklerini falan geç. Güneş görmeden yaşıyor adamlar. Sürekli sis,sürekli yağmur, sürekli kasvetli bir hava...
  Her şey ateş pahası olmuş. Ev fiyatları almış başını gitmiş. Merkezde bile frene hiç basmadan araba kullanan bir ton gerizekalı arabaları insanların üzerine sürer. "Anlayışlı ve sakin insan" bulmak bale yapan gergedan bulmaktan zordur burada. Kısacası türkiye'de gidip gördüğüm şehirler arasında en yaşanılmayası olan en itici il. Trabzon'u görmediğim için onun hakkında bir şey diyemeyeceğim.
  4 -1 ... zigrata