1. 1.
    Türkiye’nin belinde kambur iki toplumun versusudur.
    ikisi de kadını köle yapar. inattırlar. Eğitimsiz cahildirler.
    4 -7 ... zallin kuzeni
  2. 2.
    Karadeniz halkında kadın başı çeker . Götten uydurma yazar beyanı.
    2 -1 ... biyoniksiyonist
  3. 3.
    Kadın başı çeker masallarıyla bütün işleri kadının omzuna yükleyen gereksiz erkekleri rahatsız eder.
    4 ... zallin kuzeni
  4. 4.
    ikisi de insandır.
    1 ... selia
  5. 5.
    Karadeniz insanının alacağı versus. Kaçakçılık, yengecilik, berdel, mağdur edebiyatı gibi konularda alamayız tabi.
    3 ... gethere
  6. 6.
    Kadınlardan bizene feminist. Karadeniz insanı cana yakındır çayı severler kürtler ise ne cana yakın ne çay severler,türkiyeden ayrılıp kendi ülkelerinde yaşamak isterler.
    4 -1 ... 2023 bor karteli
  7. 7.
    Kürt insani Karadeniz insanından daha kibardır. Şırnak'ta kaldım bir süre bilirim o yuZden. Pkk ya sempati duymalarını bir kenara bırakırsak, iş insanliga, misafirperverliğe gelince Kürtler öndedir. Saygılı, yardımsever insanlardır.

Not: Milliyetçi bir Türk'üm.
    1 -6 ... calcio
  8. 8.
    Karadeniz insanı ve doğu kadını köle yapar, iç anadolu çomar, marmaradan da benim sevdiğim yerler harici kaka, eeee kondurduğumun çocuğu nereyi seçiyorsun? Sadece akdeniz ege mi? Bu arada akdeniz ve egenin belki yarısı göçmen. Bu kadar ayrımcının bir arada olduğunu görmedim. Anadolu misafir perverliği ile ünlüdür. Akraba ilişkileri iyidir. Kötü yanları elbet vardır ama nere mükemmel ki? Kendi ülkenizden nefret ederek mutlu olmazsınız. Allah esirgesin vatan savunması gerektiğinde atbaşı gelecek yine laf ettiğiniz insanlar olacaktır.Ayrıca laf ettiğiniz insanlar kendi aile,arkadaş, eş dostunuz. Sözüm ona herkesin ailesi mükemmel kalanlar kötü. Yazık.
    1 -4 ... gazap86
  9. 9.
    Vatanını seven vs vatan haini.
    2 -1 ... paul kellerman
  10. 10.
    kıyaslamak bile saçma.
    1 ... frauble